Starší žáci TJB

Klikni pro zvětšení

Dolní řada zleva: Janků Martin,Jurásek Pavel,Uher Lukáš,Jurásek Jakub,Moravčík Petr, Moravčík Tomáš,Horňák David,Vaculík David,Panák Jakub.

Horní řada zleva: Hlavní trenér Janků Dominik,Kročil Rostislav,Kročil Zdeněk,Ševčík Petr, Matějíček Pavel,Jurásek Daniel,Půček Jiří,Jiří Šobáň,Půček Dominik, Vedoucí žáků Křeháček Josef,Trenér Panák Dušan.

Brankář: Moravčík Dušan

Chybí: Michalec Martin,Křeháček Filip,Grebík Daniel,Vydra Dominik.

Mladší žáci TJB

Klikni pro zvětšení

Dolní řada zleva: Vojtek Filip,Horňák Ondra,Ondřejka Dominik,Moravčíková Michaela, Panák Filip,Jurásek Filip,Uher Michal,Křeháček David,

Horní řada z eva: Trenér Janků Dominik,Šimek Tadeáš,Hanesovský Denis,Křeháček Jan, Bruštík Denis,Křeháček Michal,Trenér Panák Dušan,Brankář Janík František, Panák Jakub,Poukta Mário,Vydra Dominik,Vedoucí Křeháček Josef

10. 5. 2021 10:15
ČUS: S účinností ode dne 10. května 2021 od 00:00 hod. do odvolání platí: Sportovní příprava amatérských sportovců mladších 18 let, organizované sportovními svazy mimo vnitřní prostory na vymezeném sportovišti při dodržení podmínky, že na 1 sportujícího připadá alespoň 15 m2 plochy na vymezeném sportovišti a ve skupinách nejvýše 30 osob, bez využití vnitřních prostor sportoviště (šatny, sprchy apod.).

Poslední aktualizace: 12. 5. 2021; 19:30 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox