tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Zhodnocení podzimní části sezóny 2019/20

Po podzimním vystoupení v Okresním přeboru patří týmu TJ Sokol Březová osmé místo. Ze třinácti odehraných zápasů je bilance následující: 6 výher, 1 remíza, 6 porážek, skóre 30:26 a 19b. Osmé místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová po podzimním vystoupení jako uspokojivé.
Před sezónou si vedení určilo cíl hrát na špici tabulky, tj. do pátého místa. Nakonec je z toho osmé místo, ale se ztrátou pouhých 3 bodů na čtvrtou pozici. „Kdybychom zbytečně neztratili body v Prakšicích, v Polešovicích nebo doma s Kněžpolí, tak bychom mohli být i čtvrtí, ale to je všechno „kdyby“. Po podzimu jsme na osmé pozici a v jarních odvetách se popereme o čtvrté místo,“ je přesvědčen trenér Kalina. Jestli právě on bude v jarní části na lavičce TJB, není ještě jasné. Definitivní rozhodnutí padne až v lednu příštího roku.
 Zakončení podzimní části se konalo již tradičně v hospodě U Bruštíků, kde se probírala celá odehraná podzimní sezóna. Nyní jsou před námi Vánoce a po nich se začne naplno s běháním a tréninkem. Zimní příprava začíná oficiálně od ledna, ale již od listopadu máme k dispozici každou sobotu halu (18 – 20h). Pokud máte zájem, můžete si s A-týmem přijít zahrát fotbal. TJB plánuje pro A-tým soustředění, které by mělo proběhnout v únoru.
Autor: pal
07.12.2019 19:54:50
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one