tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Zhodnocení podzimní části sezóny 2019/20

Po podzimním vystoupení v Okresním přeboru patří týmu TJ Sokol Březová osmé místo. Ze třinácti odehraných zápasů je bilance následující: 6 výher, 1 remíza, 6 porážek, skóre 30:26 a 19b. Osmé místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová po podzimním vystoupení jako uspokojivé.
Před sezónou si vedení určilo cíl hrát na špici tabulky, tj. do pátého místa. Nakonec je z toho osmé místo, ale se ztrátou pouhých 3 bodů na čtvrtou pozici. „Kdybychom zbytečně neztratili body v Prakšicích, v Polešovicích nebo doma s Kněžpolí, tak bychom mohli být i čtvrtí, ale to je všechno „kdyby“. Po podzimu jsme na osmé pozici a v jarních odvetách se popereme o čtvrté místo,“ je přesvědčen trenér Kalina. Jestli právě on bude v jarní části na lavičce TJB, není ještě jasné. Definitivní rozhodnutí padne až v lednu příštího roku.
 Zakončení podzimní části se konalo již tradičně v hospodě U Bruštíků, kde se probírala celá odehraná podzimní sezóna. Nyní jsou před námi Vánoce a po nich se začne naplno s běháním a tréninkem. Zimní příprava začíná oficiálně od ledna, ale již od listopadu máme k dispozici každou sobotu halu (18 – 20h). Pokud máte zájem, můžete si s A-týmem přijít zahrát fotbal. TJB plánuje pro A-tým soustředění, které by mělo proběhnout v únoru.
Autor: pal
07.12.2019 19:54:50
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one