tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Zhodnocení podzimní části

Zhodnocení podzimní části

  Letošní vystoupení našeho týmu v podzimní části, fotbalového ročníku 2009/2010 si jistě nedáme za rámeček. Po 14ti odehraných zápasech jsme nasbírali jen 12 bodů. Body jsme nasbírali hlavně na domácí půdě, na cizí půdě je to ale horší - získali jsme jen bod za remízu na půdě Huštěnovic 3-3.

  V jarní části musíme zabrat, nebo nás může zasáhnout i sestupová lavina, má jasno trenér Majer. Pomajbík hostoval ve Strání a na Březovou se nevrátí. Kádr má opustit i Vojtek, který bude namísto Pomajbíka hrát ve Strání. Jestli někdo ještě opustí kádr, je ve hvězdách.    

  V prvních dvou kolech nám nepomůže ani Michal Uher, který se nechal vykartovat v posledním zápase. Trest vyprší i Josefu Uhrovi, se kterým počítáme. Chceme ještě získat nějaké hráče a posílit náš tým, hlavně v obranné a také možná i v útočné fázi, ví kde je slabina kádru trenér.

25.01.2010 20:43:18
Pavel Čaňo
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 2. 1. 2021; 13:00 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one