Zhodnocení podzimní části

Letošní vystoupení našeho týmu v podzimní části, fotbalového ročníku 2009/2010 si jistě nedáme za rámeček. Po 14ti odehraných zápasech jsme nasbírali jen 12 bodů. Body jsme nasbírali hlavně na domácí půdě, na cizí půdě je to ale horší - získali jsme jen bod za remízu na půdě Huštěnovic 3-3.

V jarní části musíme zabrat, nebo nás může zasáhnout i sestupová lavina, má jasno trenér Majer. Pomajbík hostoval ve Strání a na Březovou se nevrátí. Kádr má opustit i Vojtek, který bude namísto Pomajbíka hrát ve Strání. Jestli někdo ještě opustí kádr, je ve hvězdách.

V prvních dvou kolech nám nepomůže ani Michal Uher, který se nechal vykartovat v posledním zápase. Trest vyprší i Josefu Uhrovi, se kterým počítáme. Chceme ještě získat nějaké hráče a posílit náš tým, hlavně v obranné a také možná i v útočné fázi, ví kde je slabina kádru trenér.

25.01.2010 20:43:18

Poslední aktualizace: 2. 1. 2021; 13:00 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox