tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Zhodnocení neúplné podzimní části: Koronavirus přerušil podzimní část

Jen 9 utkání ze 13 se stihlo odehrát, než zase udeřila pandemická nemoc Covid-19. FAČR na základě rozhodnutí Vlády ČR ze dne 27. října přerušil zbývající část podzimní sezóny 2020/21.
I tak po neúplném podzimním vystoupení v Okresním přeboru patří týmu TJ Sokol Březová krásné čtvrté místo. Z devíti odehraných zápasů je bilance následující: 5 výher, 1 remíza, 3 porážky, skóre 18:13 a 16b. Čtvrté místo v Okresním přeboru hodnotí vedení TJ Sokol Březová po neúplném podzimním vystoupení jako výborné.
Před sezónou si vedení klubu určilo cíl hrát na špici tabulky, tj. do pátého místa. Nakonec je z toho čtvrté místo se ztrátou pouhých 4 bodů na druhou pozici. „Nejvíce mě mrzela porážka v Kněžpoli, kde jsme prohráli 1:0. Celý zápas jsme dobývali domácí svatyni, ale nebylo nám přáno dát branku. Jinak jsem s výsledky a celkovým postavením v tabulce spokojený,“ hodnotí podzimní vystoupení trenér Kalina. „Co mě velmi mrzí, je ten fakt, že nám tak skvěle rozjetou sezónu přerušila opět pandemická nemoc Covid-19. Kdybychom stihli odehrát i zbývající čtyři zápasy, třeba bychom byli na druhém místě,“ předvídá trenér. Na závěr rozhovoru se však drží při zemi a dodává: „To je však „kdyby“ a zdraví máme všichni jen jedno. Přeji si však, aby tahle divná doba skončila a my se mohli naplno scházet na hřišti a předvádět všem fanouškům tolik kýžený fotbal.“
Hráči po nařízení vlády nemůžou trénovat, nekonalo se ani zakončení podzimní části. Čeká se na rozvolnění nařízení vlády a až poté se může plánovat zimní příprava. Nyní jsou před námi Vánoce a po nich se snad již definitivně rozhodne. Pak se snad začne se zimní přípravnou.
Autor: pal
02.01.2021 12:51:19
Pavel Čaňo
7.8.2022 v 17:00:
Komňa vs. TJB
I. kolo Okresní soutěže sk. B
Stadion: Komňa
24.7.2022 v 17:00:
Traplice vs. TJB
5:1 (1:0)

I. kolo poháru OFS UH 2022/23
Stadion: Traplice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 12. 07. 2022; 17:50 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one