Zápas v Pitíně nedohrán

Zápas v Pitíně nedohrán

Pitín - Březová 3:0 NEDOHRÁNO

Branky: 2., 21. Jurásek L., 10. Navrátil M.

ŽK: 3. Čaňo P. (Březová).

Diváci: 100.

Rozhodčí: Volodomyr Korolovych - Petr Kliment (laik), Karel Salvet (laik).

Pitín: Urbánek P. - Voda M., Švehlík F., Salvet L., Navrátil M., Lukáš D., Kozubík A., Kavka P., Jurásek L., Bureš M., Berčík P. I. Trenér: Pavel Berčík.

Březová: Bruštík D. - Zetík S., Kubiš Z., Kubiš M., Janků M., Čaňo P., Čaňo D. Trenér: Václav Miškář.

Hosté nastoupili k utkání v sedmi hráčích, což se projevilo i na hře. Již ve druhé minutě se přesně trefil domácí Jurásek. Ve 3 .minutě dostal žlutou kartu Pavel Čano za kritiku rozhodčího. V 7. minutě měli domácí další příležitost, ale skvělý zákrok brankáře ji odvrátil na roh. V 10. minutě se po skvělém centru z levé strany hlavičkou trefil Navrátil. Hosté se trápili i nadále, ve 21. minutě se již podruhé trefil Jurásek a skóre bylo 3:0. Ve 25. minutě se při špatném došlapu zranil Pavel Čano, nemohl pokračovat a utkání bylo ukončeno pro nedostačný počet hráčů z Březové.

Nejlepší hráči: Luděk Jurásek - Dušan Bruštík

(zdroj: www.idobryden.cz)

16.05.2010 09:33:13
1.11.2020 ve 13:30:
TJB vs. Huštěnovice
XII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox