tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Žáci přezimují na krásném třetím místě

Fotbalová mládež dělá radost nejen vedení TJB, ale především rodičům a všem fanouškům. Žáci po podzimní části přezimují na krásném třetím místě. „Kluci na sobě pracují a mají snahu hrát fotbal. Z jedenácti zápasů vyhráli osm a tři prohráli. Zápas od zápasu se zlepšují, jde vidět jejich zápal a chuť do hry. V jarní části se ještě popereme o příčku nejvyšší,“ zhodnotil podzimní část trenér Křeháček.
V září proběhl nábor nových hráčů do přípravky, kterou bychom chtěli obnovit od příští sezóny. Dále pracujeme na obnově dorostu, kde nám stále chybí hráči. Kdyby měl kdokoliv zájem hrát fotbal (od nejmladších až po ty nestarší), tak se nebojte a přijďte na hřiště!
 
Fotbalovou mládež vede Josef Křeháček a Vratislav Horňák, bohužel jsou pracovně hodně vytíženi a potřebovali by posilu. Kdyby měl někdo chuť a zájem pomoci s trénováním a vedením mládeže, tak se ozvěte přímo trenérům!
Autor: pal
07.12.2019 20:01:09
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one