tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XXVIII. Setkání obcí a měst se společným názvem Březová bylo ZRUŠENO

Setkání

Setkání

Klikni pro zvětšení

Vážené kolegyně Březovačky, vážení kolegové Březováci,

jak jistě víte, pomalu se blíží termín našeho tradičního Setkání měst a obcí se společným názvem Březová, pro jehož pořádání byla na tento rok vybrána naše Březová u Sokolova. Já osobně jsem se předchozích ročníků zúčastnil za naši Březovou každoročně, a to od samotného prvopočátku založení této tradice. Bohužel, v důsledku stávající pandemické situace jsem nucen z pozice pořadatele Vám s nesmírnou lítostí oznámit, že naše tradiční Setkání nebudeme v tomto roce pořádat.

Věřte, že jsme přípravě letošního ročníku věnovali již nepředstavitelnou spoustu práce. Prakticky již byl organizačně zajištěn sportovní program, zajistili jsme již ubytování a stravování pro účastníky, smluvně a leckdy i finančně byla již zabezpečena také kulturní část programu, koncerty, ohňostroj atd. Vzniklá situace nás v našem městě mrzí o to více, že připravovaná akce byla pojata jako součást oslav 60 let „povýšení“ naší Březové na město.

V současné době však bohužel nelze dohlédnout, jaká omezení pro konání veřejných akcí, vyplývající z vládních opatření proti šíření pandemie, nás v letošním létě – i přes již probíhající rozvolňování – čekají. Nevíme, zda vůbec bude možné konat veřejné, společenské akce se stovkami účastníků, nevíme, zda bude v dané době možná účast našich zahraničních kolegů z Brezové pod Bradlom.  Neumím si též představit, že by bylo např. nutné využívat v rámci konání celé akce ochranné prostředky, dodržovat různé předepsané odstupy, dodržovat omezené počty osob ve skupinách apod. Je logické, že ani nelze v dnešní době získat závazné informace o tom, jaká budou platit omezení v letních měsících. A možná i Vy sami vnímáte, že pořádání takto masové akce s desítkami účastníků napříč regiony z celé republiky může být opravdu potenciálně rizikové.

Věřte, že se pro nás nejedná o lehké rozhodnutí. Bohužel však nastala situace, kterou nikdo nemohl předvídat.

Rád bych Vás zároveň tímto požádal o souhlas, aby naše Březová byla pořadatelem dalšího ročníku Setkání Březových v příštím roce, a to konkrétně v termínu 31. července 2021. Umělci i další dodavatelé nám již přislíbili vystoupení či dodání služeb (koncerty, ohňostroj atd.) v náhradním termínu. Pevně věřím, že tento náš návrh podpoříte.

Udělejme vše pro to, abychom se příští rok zase setkali a na tuto dnešní „zavirovanou“ dobu už jen vzpomínali. Naše Setkání vždy byla a zcela určitě budou potřebná a smysluplná a snad opět vedle zdravé sportovní rivality bude navazována řada osobních přátelství, jak tomu vždy v minulosti bylo.

Jistě i ve vašich Březových v těchto dnech řešíte své starosti a možná někde máte plné ruce práce s řešením současné pandemické situace. Přeji Vám všem, ať se Vám vše daří a těším se na shledání s Vámi v roce 2021.

S přátelským pozdravem

Miroslav Bouda

starosta města Březová u Sokolova

Autor: pal

04.06.2020 18:52:15
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one