XXVI. kolo: Třetí korálek jsme nenavlékli, TJB se poklonila Jarošovu

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Slavoj Jarošov 2:4 (1:0)

Do utkání lépe vstoupili démácí, kteří si vytvořili několik šancí, jednu z nich dokázal proměnit ve 33. minutě Frühauf. I nadále byli domácí aktivnější, ale do poločasu již nestihli přidat žádnou branku.

Úvod druhého poločasu naopak lépe vyšel hostům, kteří v 62. minutě dokázali srovnat na 1:1 zásluhou Kováče. O čtyři minuty později hosté zahrávali přímý kop, na který si nejlépe naskočil Jančík a poslal hosty do vedení. V 78. minutě Janků vystřelil na brankáře, který míč odrazil k volnému Frühaufovi a ten srovnal na 2:2. O dvě minuty později šli opět hosté do vedení, kdy se po centru Kamočaie prosadil hlavou Příplata. V samotném závěru hosté dokázali ještě jednou skórovat, když se po rohovém kopu Trávníka prosadil střídající Kamočai a dal tím tečku za utkáním.

Nejlepší hráči: Patri Frühauf - Pavel Kováč
Branky: 33. a 78. Frühauf P. - 62. Kováč Pa., 66. Jančík M., 80. Příplata F., 90. Kamočai L.

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Uher J., Ševčík T., Čaňo D. - Majer J., Čaňo P., Frühauf P., Ševčík P. (88. Matějíček P.) - Pomajbík D., Janků M.

Jarošov: Gajarský M. - Hromada P. (66. Trávník M.), Krejčiřík Z. (61. Kamočai L.), Příplata Z., Omelka Martin - Omelka Marek, Kováč Pa., Stojaspal M. (88. Štolba R.), Běťák M. (72. Jurča T.) - Jančík M., Němec M.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox