XXVI. kolo: Sezonu jsme zakončili vítězstvím nad Slavkovem

XXVI. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Slavkov  2:1 (2:0)

Utkání dobré úrovně, obě mužstva hrála útočný fotbal. První branka padla ve 20. minutě, kdy si na kop z rohu naběhl Uher a hlavou poslal domácí do vedení. O osm minut později byl v pokutovém území faulován domácí kanonýr Pomajbík, z nařízené penalty se nemýlil Vojtek. Ve 39. minutě Pomajbík z přímého kopu trefil pouze břevno.

Ve druhém poločase byli hosté lepší. Utkání bylo narušeno v 78. minutě, kdy byl za udeření soupeře vyloučen domácí Uher. Zbytek utkání se tak dohrával v nervózní atmosféře. V 85. minutě hosté snížili Michalem Janků. Ve zbytku utkání už žádná branka nepadla.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík - Michal Janků
Zdroj: idobryden.cz
Branky:  20. Uher J., 28. Vojtek J. (z pen.) - 85. Janků M.

ŽK:  37. Čaňo P., 72. Majer J. - 4. Končitík M., 16. Sedlář A., 82. Chovanec m.

ČK: 78. Uher J. (Březová)

Datum utkání:  17. 6. 2018

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí: Štěpán Martykán (Uherské Hradiště)

AR1: Volodymyr Korolovych (Bánov)

AR2: Tomáš Tureček (Horní Němčí)

Březová: Bruštík D. - Uher J., Křeháček M., Vojtek J., Čaňo D. - Smítal Jo. (62. Havlík J.), Čaňo P., Borýsek V., Smítal Ja. - Majer J., Pomajbík D.

Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Končitík M. (79. Gregor M.) - Kolembus D., Janků M., Chovanec M., Husták M. - Halík J., Habarta J.
19.06.2018 19:04:02
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox