XXV. kolo: Výhrou v Uh. Brodě si TJB definitivně zajistila prvenství ve skupině!

Naposledy se tyto týmy setkali 8.5. v rámci podzimní dohrávky XII. kola. Na Zelničkách se zrodilo vysoké vítězství domácích, kteří Orly přejeli jednoznačně 13:1. Dnes to byl úplně odlišný zápas, poněvadž domácí hráli v plné sestavě a na jejich výkonu to bylo znát. S hostujícím týmem hráli vyrovnanou partii, kterou nakonec prohráli 2:0. Hosté si tímto vítězstvím zajistili první místo v tabulce a do konce soutěže, je již nikdo nemůže předstihnout.

Úvod zápasu patřil hostům, kteří na svého soupeře vletěli jako uragán a odměnou jim byla první branka v osmé minutě, zásluhou M. Janků. Po vstřelené brance hosté polevili a domácí mohli vyrovnat, avšak to nedopustil Bruštík, který míč z brakové čáry vyrazil. Do konce prvního poločasu již branka nepadla.

Druhý poločas začali aktivně oba celky a hrál se fotbal nahoru-dolů se množstvím šancí na obou stranách. V 71. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Plášek a domácí hráli 20-ti minutovou přesilovku. Tu však nevyužili a hosté přidali pět minut před koncem druhou branku Pomajbíkem a odvezli si tak tři body. Tímto výsledkem slaví hosté definitivně první místo ve skupině.

Branky:  8. Janků M., 85. Pomajbík D.

ŽK: 36. Čaňo D., 49. Plášek V. (oba Březová)

ČK:  71. Plášek V. (Březová)

Datum utkání:  26.5.2013

Čas výkopu: 10:30

Stadion: Orel, Uherský Brod

Hlavní rozhodčí:  Zámečník Josef (Slavkov)

AR1:  - (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Orel UB: ---

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. (62. Janků D.) - Uher J., Kubiš M., Ševčík T. (81. Havlík J.) - Čaňo P., Plášek V., Pomajbík D., Čaňo D. - Majer J., Janků M.

27.05.2013 11:16:20
26.5.2019 v 15:00:
TJB vs. Topolná
XXIII. kolo Okresního přeboru
18.5.2019 v 17:00:
Nezdenice vs. TJB
XXII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Nezdenice

Poslední aktualizace: 20. 05. 2019; 16:05 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox