XXV. kolo: TJB se v závěru sezonu rozjíždí, odnesly to Bílovice!

Zápas: TJ Bílovice vs. TJ Sokol Březová  1:5 (1:2)

Utkání začalo opatrným tempem z obou stran. Ve 22. minutě domácí Jan Dujka po pěkné akci otevřel skóre utkání na 1:0. Ovšem hosté se nenechali zahanbit a ve 26. minutě Michal Janků z úhlu prostřelil brankáře a srovnal na 1:1. V 32. minutě strhl vedení na hostující stranu Frühauf na 1:2. A za tohoto stavu se šlo do kabin.

Druhý poločas domácí zlepšili hru, snažili se o kombinace. Hosté spoléhali na brejky, které se jim dařily. V 55. minutě hostující Pomajbík z rychlého brejku zvýšil na 1:3 pro hosty. V 63. minutě hostující Josef Smítal z rychlého brejku zvyšoval na 1:4. Konečný výsledek stanovil v 90. minutě Michal Janků, který skóroval na 1:5.

Nejlepší hráči: Marek Kaňovský – Michal Janků

Branky: 22. Dujka J. – 26. a 90. Janků M., 32. Frühauf P., 55. Pomajbík D., 63. Smítal Jo.

ŽK: 26. Žůrek A., 72. Otáhal L. – 84. Čaňo D.

AR2: Josef Janků (laik)

Bílovice: Vrzal R. – Žůrek A. (64. Věrný R.), Zlámal Z., Semela E., Sedlář A. – Kaňovský M., Hlaváček P., Heger D. (8. Otáhal L.), Gajdošík E. – Dujka J. (75. Hrňa M.), Čechmánek O.

Březová: Bruštík D. – Smítal Ja., Uher J., Čaňo P., Čaňo D. – Majer J. (76. Ševčík T.), Frühauf P., Smítal Jo., Kubiš M. (81. Matějíček P.) – Pomajbík D., Janků M.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox