tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XXV. kolo setkání Březových: 6. místo!

V sobotu 29. července se konalo již XXV. Setkání obcí a měst se společným názvem Březová – Brezová, tentokrát v Březové pod Bradlom. Naši obec reprezentovali fotbalisti, hasiči a hasičky. Fotbalisti, kteří hráli v kombinované sestavě, skončili své učinkování již ve skupině. Nejdříve se postavili favoritovi celého turnaje, a to domácímu celku. První poločas vstřelil náš celek dvě branky a vedl tak po poločase 2:0. Ve druhém poločase kupili naši hráči množství chyb, které soupeř potrestal během deseti minut a otočil tak stav utkání ve svůj prospěch. Závěrečný nátlak však na střelení vyrovnávající branky nestačil a domácí Brezová pod Bradlom slavila vítězství 3:2. Ve druhém utkání nastoupili naši hráči proti Březové u Hořovic. Náš celek mohl poslat v 7. minutě do vedení mladík Pavel Čaňo II, ale neproměnil pokutový kop. Následně přišel trest a Hořovice se ujaly vedení, poločas tedy naši prohráli 1:0. Ve druhém poločase se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal a naši hráli na risk, protože pokud pomýšleli na postup, museli vyhrát. Šance ke vstřelení branky měli Janků i Pomajbík, ale své šance neproměnili. Březová u Hořovic navíc přidala v poslední minutě zápasu druhou branku a ukončila tak naše učinkování v turnaji. Vítězem celého turnaje se stala Březová u Vítkova, která ve finále porazila Březovou nad Svitavou 3:1. Třetí místo brala domácí Brezová pod Bradlom za vítězství 5:0 nad Březovou u Umonína!

Zdrcadlo výsledků:

Žlutá skupina:
pod Bradlom - u Uherského Brodu  3:2
u Uherského Brodu - u Hořovic  0:2
u Hořovic - pod Bradlom  0:2

Tabulka:
1. pod Bradlom 6b
2. u Hořovic 3b
3. u Uherského Brodu 0b

Zelená skupina:
u Karlových Varů - nad Svitavou  0:1
nad Svitavou - u Umonína  1:2
u Umonína - u Karlových Varů  4:2

Tabulka:
1. u Umonína 6b
2. nad Svitavou 3b
3. u Karlových Varů 0b

Modrá skupina:
u Sokolova - u Zlína  0:0
u Zlína - u Vítkova  1:2
u Vítkova - u Sokolova  0:2

Tabulka:
1. u Vítkova 6b
2. u Zlína 1b
3. u Sokolova 1b

Semifinále:
pod Bradlom - u Vítkova  0:1
u Umonína - nad Svitavou  1:1, na pen.: 1:2

Finále:
u Vítkova - nad Svitavou  3:1

o 3. místo:
pod Bradlom - u Umonína  5:0

Konečné pořadí turnaje:
1. u Vítkova
2. nad Svitavou
3. pod Bradlom
4. u Umonína
5. u Hořovic
6. u Uherského Brodu
7. u Zlína
8. u Sokolova
9. u Karlových Varů
Autor: pal
07.08.2017 22:19:03
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one