XXV. kolo: Domácí výhra 4:0 na záchranu nestačila, po šesti letech sestupujeme z Okresního přeboru

XXV. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Bílovice  4:0 (2:0)

Josef Janků, sekretář Březová: „Zápas začal o půl hodiny později, protože k nám nedorazil žádný rozhodčí, a tak jsme informovali šéfa Josefa Tomance ze Strání, který k nám dorazil a utkání s přehledem odřídil. Výsledek odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Kluci bojovali, nechali na hřišti všechno. Bílovice neměly skoro žádnou vyloženou šanci, jenom v prvním poločase daly hlavou břevno. Pokud budou sestupovat čtyři týmy, jsme jasní, naše šance na záchranu už jsou jenom v oblasti teorie, ale poslední kolo chceme zvládnout. Jinak jsme se rozloučili s Davidem Pomajbíkem. Děkujeme mu za odvedené služby a přejeme mu v Újezdci hodně úspěchů. Kluci z lavičky ukázali, že jsou rovnocennou náhradou.“

Martin Hrňa, trenér Bílovic: „Pro nás to bylo zbytečně ztracené nedělní odpoledne. Hodinu jsme do Březové jeli, hodinu jsme čekali na rozhodčího a pak další hodinu po zápase jeli domů. Chtěli jsme si záchranu uhrát sami a nespoléhat na soupeře nebo poslední kolo. Myslel jsem, že to v Březové zvládneme, že vyhrajme a bude to vyřešené, ale bohužel jsme nehráli dobře. Soupeř měl daleko větší chuť po vítězství než my. Zatímco domácí hráli všichni, u nás jenom někdo, v čemž byl největší rozdíl. Soupeř nás prostě přehrál poctivým týmovým výkonem. Prostě to uválčili. Jinak to byl solidní zápas bez nějakých tvrdých faulů. My jsme podali velmi špatný výkon, za celý zápas jsme si vypracovali snad dvě šance a jen čtyřikrát jsme vystřelili na domácí branku.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
Branky:  26. Pleva T. (z pen.), 37. Smítal Jo., 72. Chovanec D., 86. Uher L.

ŽK:  51. Habánik P., 77. Holboj M. - 18. Sedlář J., 23. Dostálek V.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  12. 6. 2022

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí:
Josef Tomanec (Strání)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Ladislav Zetík (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. (82. Uher L.), Čaňo P. II, Habánik P., Čaňo D. - Holboj M., Trecha J. (62. Bruštík B.), Pleva T., Chovanec D. (76. Čaňo P. I) - Pomajbík D. (46. Šmíd M.), Smítal Jo. (86. Ševčík T.)

Bílovice: Hrňa M. - Hlaváček P., Obal M. (86. Borusík L.), Dostálek V. (78. Dohnal J.), Hanák M. - Zlámal J. (66. Bartošek P.), Bajaja K. (66. Zlámal Z.), Žůrek A. (46. Janota J.), Sedlář J. - Gajdošík E., Lukašík E.
13.06.2022 19:52:52
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox