XXV. kolo: Derby vyznělo lépe pro domácí Březovou

XXV. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FC Strání B  2:1 (0:0)

Do derby lépe vstoupili domácí, když se už ve 3. minutě dostal k míči Vojtek, který jen těsně minul bránu. O dvě minuty později si hostující obránci dávali malou domů, brankáři míč přeskočil nohu, ale k jejich štěstí minul bránu. Hosté se moc do útočení nehrnuli a když už ano, tak míč většinou končil gólmanovi v rukou. Ve 43. minutě se dostal k míči domácí Pomajbík, ale brankář Mimochodek ho vycyhtal.

Jak skončila první půle, tak ta druhá začala, když se do šnace opět dostal Pomajbík, který se ale v 50. minutě po brejku nemýlil. Domácí měli i nadále převahu a hosty k ničemu nepouštěli. V 82. minutě na 2:0 upravil Laga. Střídající hostující Žajgla zaznamenal v 88. minutě čestný úspěch Straňanů.

Nejlepší hráči:  50. Milan Křeháček - Peter Miklovič
Branky:  50. Pomajbík D., 82. Laga D. - 88. Žajgla T.

ŽK:  bez ŽK

ČK: bez ČK

Datum utkání:  9. 6. 2019

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  200

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Bohumil Popelka (laik)

Březová: Janků D. - Smítal Ja., Křeháček M., Trecha J. (76. Chovanec D.), Čaňo D. - Smítal Jo., Šmíd M., Čaňo P., Laga D. (87. Přibyl M.) - Pomajbdík D., Vojtek J.

Strání B: Mimochodek J. - Zderčík P. (63. Janovský M.), Zderčík A., Ševčík P., Popelka J. (70. Benešík O.) - Miklovič P., Kolaja O. (75. Tóth P.), Houšť V. (63. Havlík P.), Čaňo V. (82. Žjagla T.) - Bušo M., Adámek M.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox