XXIV. kolo: Z Polešovic odjíždíme s prázdnou

XXIV. kolo Okresního přeboru

Zápas: 1. FC Polešovice vs. TJ Sokol Březová  2:0 (0:0)

Utkání hrané za pěkného počasí nabídlo ze začátku opatrnou hru s ojedinělými šancemi. Hosté zahrávali ve 33. minutě přímý volný kop, ale Pomajbík branku netrefil. Domácí zahrávali ve 44. minutě rohový kop, ale od hlavy domácího hráče se míč do branky nedostal.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří byli aktivnější. V 53. minutě zahrávali domácí pokutový kop, který proměnil Náplava. Poté se hra odehrávala převážně ve středu hřiště bez větších příležitostí. Na konečných 2:0 uzavřel střídající Hasoň, který krásným obloučkem přehodil brankáře Burdu a stanovil konečný výsledek.

Nejlepší hráči:  Pavel Náplava - Josef Vojtek
Branky:  53. Náplava P. (z pen.), 80. Hasoň D.

ŽK:  90. Janík Z. - 65. Smítal Ja., 70. Čaňo D.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  2. 6. 2019

Čas výkopu: 17:00

Diváci:  95

Hlavní rozhodčí: Jiří Vlašič (Uherské Hradiště)

AR1: Roman Obdržálek (Uherské Hradiště)

AR2: Jiří Běhávka (laik)

Polešovice: Posolda M. - Svoboda O. (59. Bernatík T.), Stašek O., Stašek J. (46. Tringela J.), Náplava P. - Martykán M., Korvas R., Kala M., Janík Z. - Hasoň J., Běhávka J. (68. Hasoň D.)

Březová: Burda M. - Smítal Ja., Vojtek J., Trecha J. (46. Uher L.), Čaňo D. - Smítal Jo., Šmíd M., Čaňo P. (82. Uher J.), Chovanec D. (78. Přibyl M.) - Pomajbík D., Laga D.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox