XXIV. kolo: Z Kněžpole si odvážíme tři body a naději na setrvání v soutěži!

XXIV. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Kněžpole vs. TJ Sokol Březová  1:2 (1:2)

Radim Palčík, trenér Kněžpole: „Podali jsme špatný výkon, ale zápas hrubě ovlivnil rozhodčí, který neodpískal dvě jasné penalty. S jeho výkonem jsme nebyli spokojení my a bohužel ani diváci. Jeden z nich do něj po utkání strčil a utkání tak bude mít dohru na svazu. Jenom na sudího ale porážku svádět nemůžeme. Nehráli jsme nijak zvlášť dobře. Nebylo to takové jako třeba v Bílovicích. Chyběl nám Valenta i další kluci. Sice jsme šli brzy do vedení, ale po chybách jsme dostali dva laciné góly. Hosté výsledek do poločasu otočili. My jsme se ve druhém půli snažili o vyrovnání, ale žádnou šanci nevyužili. Nejblíže ke gólu měl v 85. minutě Belák. Pak tam byla jedna hlavička. Pochválit musím hostujícího gólmana, který předvedl opravdu dobrý výkon a mužstvo podržel.“

Josef Janků, sekretář Březová: „Jsem rád, že jsme v Kněžpoli po dlouhé době vyhráli. Výsledek mohl být jednoznačný, vytvořili jsme si pět vyložených šancí. Jenom Pomajbík měl asi tři tutovky. Domácí měli dvě šance, jednu z nich hned na začátku zápasu proměnili, druhou zneškodnil bravurním zákrokem náš brankář. Jinak jsme soupeře víceméně přehrávali. Zápas však byl otevřený až do konce. Na konci to byly i nervy. Rozhodnout mohl sedm minut před koncem střídající Ševčík, který ale ve vyložené pozici netrefil branku. Závěr poznamenal incident s rozhodčím, kterého napadli a povalili na zem diváci. Někdo do něj žduchl a on spadl. Soupeř se cítil poškozen, ale já si nemyslím, že by je nějak řezal. Kdyby chtěl, udělí jim tři červené karty za naprosto likvidační zákroky. Byly to těžké šlapáky přímo na nohu, zavánělo to zlomeninou. Chování diváků nechápu, bylo velmi špatné. Nám chyběli kapitán Janků a Šmíd. Jsem rád, že díky výhře ještě žijeme.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
Branky:  14. Maršálek A. - 15. Smítal Jo., 28. Pomajbík D.

ŽK:  29. Belák M., 75. Flíbor T., 78. Šimík R. (všichni Kněžpole)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  5. 6. 2022

Čas výkopu: 17:00

Hlavní rozhodčí:
Richard Hodulík (Uherský Brod)

AR1: Jiří Saitz (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Kněžpole: Hančík F. - Hančík D., Hruboš L., Šopík R., Fránek J. - Belák M., Večeřa T., Flíbor T., Maršálek A. - Šimík R., Remeš V.

Březová: Bruštík D. - Čaňo D., Habánik P., Čaňo P. II, Holboj M. - Trecha J., Smítal Jo., Pleva T., Chovanec D. - Pomajbík D., Uher J.,
Autor : pal
06.06.2022 17:57:18
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox