XXIV. kolo: Staronový trenér Kalina dovedl TJB k vítězství nad Havřicemi!

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Tatran Havřice  1:0 (0:0)

Do úvodu utkání domácí vletěli jako hurikán a již po dvou minutách se radovali po centru Michala Janků, když se Pomajbík ocitl před brankářem a poslal domácí do vedení. V 15. minutě se i hosté dostali do vážnější šance, ale Tomáš Rachůnek vystřelil mimo domácí svatyni.

V úvodu druhého poločasu jako by domácí zůstali ještě v kabinách a hosté si vytvořili několik slibných šancí, které ale nedokázali zužitkovat. V 70. minutě rozehrávali přímý volný kop, který zahráli na signál, a Rachůnek ve vápně z otočky vystřelil těsně vedle. Zbytek utkání se snažili hosté vytvořit tlak, ale domácí obrana byla pozorná a snažila se domácí útočníky posílat do brejků. Stav utkání se již do konce nezměnil, a proto tři body zůstaly doma v Březové.

Nejlepší hráči: Josef Uher – Tomáš Rachůnek
Zdroj: idobryden.cz
Branky: 2. Pomajbík D.

ŽK: 24. Řezníček K., 89. Slavětinský R. (oba Havřice)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  4. 6. 2017

Čas výkopu: 15:00

Rozhodčí: Volodymyr Korolovych (Bánov)

AR1: Martin Tokoš (Strání)

AR2: Jan Šupák (Strání)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Uher J., Frühauf P., Čaňo D. - Smítal Ja. (87. Majer J.), Čaňo P., Smítal Jo., Ševčík P. (90. Ševčík T.) - Pomajbík D. (90. Matějíček M.), Janků M.

Havřice: Rachůnek T. I - Slavětínský R., Řezníček K. (81. Buráň R.), Masařík P., Maršálek M. - Klusák M., Janíček T. (80. Bania J.), Havier J. (75. Maršálek L.), Rachůnek M. - Rachůnek T., Doležálek R.
05.06.2017 19:34:13
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox