XXIV. kolo: S lídrem tabulky jsme odehráli slušnou partii

XXIV. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FK Uherský Ostroh  1:3 (1:1)

Utkání, ve kterém mělo mít hostující mužstvo mírně navrch, ale nemělo. Domácí obrana pozorně bránila a nepouštěla hosty do velkých šancí. Až ve 23. minutě zahrávali hosté roh, domácí obrana špatně míč odkopla, k němu se dostal Čápek, který ho doklepl do  brány. Březová se ale nezalekla, ve 30. minutě utekl Pomajbík  a srovnal na 1:1. Ve 35. minutě hostující Šálek po kombinační akci napřáhl z pětadvaceti metrů a orazítkoval pouze břevno domácí brány.

Po změně stran hosté přidali více na kombinační hře, což se projevilo hned v 55. minutě, kdy Pavlas opět strhl vedení na stranu Ostrohu. Domácí se poté snažili vyrovnat, všechny síly vrhli do útoku, ale nepodařilo se jim proměnit žádnou ze šancí. V 89. minutě hosté zahrávali roh, ze kterého se hlavou prosadil Gajdorus.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík - Zbyněk Šicha
Zdroj: idobryden.cz
Branky:  30. Pomajbík D. - 23. Čápek J., 55. Pavlas Z., 89. Gajdorus T.

ŽK:  72. Durna M. (Uh. Ostroh)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  3. 6. 2018

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí: Tomáš Tureček (Horní Němčí)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Miroslav Nižinský (laik)

Březová: Kubiš M. - Uher J. (70. Smítal Ja.), Křeháček M., Vojtek J., Čaňo D. - Smítal Jo., Čaňo P., Matějíček P. (32. Kejkrt D.), Havlík J. - Majer J., Pomajbík D.

Uh. Ostroh: Šicha Z. (90. Burián Š.) - Větříšek A., Šálek R., Pavlas Z., Kovařík F. - Jurčeka J. (88. Novotný V.), Horák M., Gajdorus T., Durna M. - Čápek J., Beneš T.
19.06.2018 20:31:55
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox