XXIII. kolo: Záloha Hluku přidělila TJB půltucet branek

Zápas: FK Spartak Hluk B vs. TJ Sokol Březová  6:2 (5:0)

V Hluku se za nádherného počasí hrál od prvních minut rychlý fotbal hlavně ze strany hostí, avšak hosté svoje šance nevyužili. Ke slovu se dostali domácí, kteří v 10. minutě otevřeli skóre, když Sabo z malého vápna doklepával do brány. V 15. minutě zvýšil na 2:0 Martiš. Na 3:0 zvyšoval ve 29. minutě Petr Baroň. Ve 30. minutě domácí opět zvyšovali na 4:0 Sabem. V 37. minutě dával na 5:0 Martiš, prošel celou obranou a vstřelil branku.

Ve druhém poločase to byli opět domácí, kteří v 51. minutě dávali na 6:0, když si na centr naběhl Dekrét. Hosté snížili v 55. minutě Frühaufem. Od té doby se hra vyrovnal, gól padl až v 84. minutě do branky domácích, kdy opět Frühauf střelou k tyči snížil krutou porážku pro Březovou.

Nejlepší hráči: Tomáš Martiš – Patrik Frühauf

Branky: 10. a 30. Sabo J., 15. a 37. Martiš T., 29. Baroň P., 51. Dekrét D. – 55 a 84. Frühaf P.

AR2: Josef Janků (laik)

Hluk B: Kuchař T. – Sabo J., Martiš T., Machala M., Machala J. – Kryl P. (62. Straka J.), Jurásek 3. (51. Blaško R.), Janča P., Chylit R. (74. Botek Z.) – Dekrét D., Baroň P. (58. Loutocký E.)

Březová: Bruštík D. – Miškář V. (46. Kubiš M.), Uher J., Šuránek D., Čaňo D. – Smítal Ja. (59. Majer J.), Frühauf P., Smítal Jo., Ševčík P. (74. Matějíček P.) – Pomajbík D., Janků J.

12.06.2017 22:02:22
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 18. 10. 2020; 11:45 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox