XXIII. kolo: Topolnou jsme porazili jednoznačně 5:1

XXIII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Topolná  5:1 (3:0)

Od počátku se hrál v Březové rychlý kombinační fotbal. Hosté mohli jít do vedení v 10. minutě, ale trefili pouze tyč. Domácí šli do vedení v 15. minutě, když se střelou z osmnácti metrů trefil Pomajbík. Ve 23. minutě už domácí zvyšovali Šmídem na 2:0. Ve 41. minutě propadla hostující obrana a Pomajbík zvyšoval na 3:0.

Druhý poločas se Topolná snažila o zkorigování výsledku a podařilo se jí to v 71. minutě, kdy domácí obrana špatně odkopla, čehož využil Belej a snížil na 3:1. V 74. minutě Březová zahrávala rohový kop, k míči se dostal Smítal a střelou z dvaceti metrů opět navýšil náskok domácího týmu na 4:1. V 89. minutě stanovil konečné skóre Přibyl střelou ze sedmnácti metrů k pravé tyči. Domácí vyhráli zaslouženě.

Nejlepší hráči:  Martin Šmíd - Petr Haša
Branky:  15. a 41. Pomajbík D., 23. Šmíd M., 74. Smítal Jo., 89. Přibyl M. - Belej J.

ŽK:  5. Ševčík T., 85. Janků D. (oba Březová)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  26. 5. 2019

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  90

Stadion: Nezdenice

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Miroslav Přibyl (laik)

Březová: Burda M. - Trecha J. (58. Chovanec D.), Janků D., Ševčík T. (72. Křeháček M.), Čaňo D. - Uher J. (78. Přibyl M.), Šmíd M., Smítal Jo., Laga D. - Pomajbík D., Vojtek J.

Topolná: Polášek L. - Zelinka D., Mikoška J., Jurčík T. (46. Podlas D.), Jurčík J. - Hoferek P., Hoferek J. (17. Belej J.), Haša P., Foltýn Jan - Foltýn Jakub, Dohnal D.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 12. 08. 2019; 07:00 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox