XXIII. kolo: TJB zabojovala a z Jarošova si odváží bod

XXIII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Slavoj Jarošov vs. TJ Sokol Březová  2:2 (2:0)

První půle v Jarošově se vyznačovala mírnou převahou hostí. Naopak domácí využívali rychlých křídel, která míče centrovala do vápna a snažili se o zakončování. Ve 28. minutě již udeřilo, po krásné akci a po centru od rohového praporku vystřelil hlavou domácí Kamočai, 1:0. Hosté se osmělili a Pomajbík překvapil domácího gólmana, který na spolední chvilku střelu do šibenice vyrazil na roh. Pořekadlo nedáš-dostaneš se vyplnilo ve 34. minutě, kdy opět po centru z pravé strany zvýšil na 2:0 Kováč.

Druhá půle začala náporem hostí a ten byl také plodný na branky. Pomajbík výborně přihrával svým spoluhráčům a nakonec z toho byly dvě branky, které hostům zajistily bod. Nejprve v 65. minutě pod břevno napálil míč Matějíček a o pět minut později na spravedlivých 2:2 srovnal Pomajbík.

Nejlepší hráči:  Pavel Kováč – David Pomajbík
Zdroj: idobryden.cz
Branky:  28. Kamočai L., 35. Kováč P. - 65. Matějíček P., 70. Pomajbík D.

ŽK:  87. Stolba R. - 42. Smítal Jo.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  27. 5. 2018

Čas výkopu: 16:30

Stadion: Jarošov

Hlavní rozhodčí: Pavel Králíček (Vlčnov)

AR1: Jakub Hříbek (Uherské Hradiště)

AR2: František Brázda (laik)

Jarošov: Kotman M. - Štolba R., Omelka Marek, Němec M. (53. Omelka Martin), Laga D. (61. Křiva B.) - Kováč P., Komárek J., Kamočai L., Jančík M. - Hromada P. (66. Kolaja L.), Běťák M.

Březová: Kubiš M. - Miškář V., Uher J., Ševčík T. (88. Smítal Ja.), Čaňo D. - Havlík J., Čaňo P., Kejkrt D. - Pomajbík D., Smítal Jo. - Matějíček M.
28.05.2018 19:23:21
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox