tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XXIII. kolo: St. Hrozenkov si odvezl osmičku

St. Hrozenkov si odvezl osmičku

TJ Březová chtěla navázat na výhru z Přečkovic a také si udobřit své fanoušky. Proti slabému Hrozenkovu se jí to podařilo a vyhrálo jednoznačně 8:2. Mezi střelce se zapsali: M. Janků 3x, Zámečník 2x, D. Čaňo 2x a P. Čaňo.

31.5.2011  11:10  BŘEZOVÁ

Úvod zápasu patřil domácím, kteří svému soupeři nepůjčili vůbec míč. Do první šance se dostal již ve druhé minutě Čaňo P., ale z dobré pozice bránu minul. O minutu později mu přesně servíroval míč Janků M., ale ten samý hráč nedal. Proto si míč do svých rukou vzal Zámečník, který v 7. min. poslal domácí do vedení, 1-0. Hosté se dostali do první šance v 10.min. a Martinek křižnou střelou vyrovnal, 1-1. Domácí to ale nepoložilo a ve 13. min. poslal přesný míč Čaňo P. na Michala Janků, který šel sám na brankáře a nezaváhal, 2-1. V další šanci měl i Uher, který se probojoval až do šestnáctky, ale v poslední chvíli mu míč ukopli hostující obránci. Ve 30.min. se dostal ke střele i domácí zadák Ševčík, jehož tvrdá dělovka skončila jen v náručí brankáře hostí. Hosté útočili jen sporadicky a hráli na brejky. Jenže domácí obránci je k ničemu nepustili. Ve 36.min. zahrál jeden z hostujících hráčů ve vápně rukou a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Janků M., 3-1. Do konce prvního poločasu se již stav nezměnil.

Úvod druhého poločasu začali lépe hosté, kteří se snažili vstřelit kontaktní branku. Jejich snaha, ale byla marná. V 55.min. ještě Janků nedal. V 58.min. kopali domácí roh, a Čaňo P. hlavou zvyšuje na 4-1. V 60.min. šel na brankáře Čaňo P., míč se však od brankáře odrazil k M. Janků, který dorazil do prázdné branky, 5-1. V další šanci se vyskytl aktivní Uher, ale nebylo mu přáno, aby dal gol. V 70.min. musel odstoupit ze hry P. Čaňo pro zranění (zraněný kotník - sezona pro něj skončila, *pozn. autora). Z následného rohového kopu se prosadil Zámečník, 6-1. Domácí poté hráli v desíti, poněvadž M. Uher nebyl nachystaný v drese. To však domácím nevadilo a i nadále dobývali hostující branku. M. Uher šel na hřiště až v 79.min. a to se prosadil D. Čaňo. O minutu později dal tentýž hráč další branku, 8-1. V další vyložené šanci se vyskytli další domácí hráči, ale další gol již nepřidali. Naopak hosté v 90.min. zkorigovali stav Martinkem, 8-2. Domácí předvedli dobrý výkon, a zaslouženě vyhráli.

Pozvánka na příští kolo

V příštím kole zajíždíme do Záhorovic. Zápas se hraje v neděli 5.6.2011 již od 15:00hod.

31.05.2011 11:01:17
Pavel Čaňo
7.8.2022 v 17:00:
Komňa vs. TJB
I. kolo Okresní soutěže sk. B
Stadion: Komňa
24.7.2022 v 17:00:
Traplice vs. TJB
5:1 (1:0)

I. kolo poháru OFS UH 2022/23
Stadion: Traplice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 12. 07. 2022; 17:50 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one