XXIII. kolo: Derby vyznělo lépe pro domácí Březovou. Ta živí naději na udržení se v soutěži

XXIII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. FC Strání B  3:0 (1:0)

Josef Janků, sekretář Březová: „Naše výhra je zasloužená. Hosté neměli žádnou vyloženou šanci. První poločas byl vyrovnaný. My jsme šli do vedení ve 41. minutě po autu, kdy jeden z hráčů propustil míč na Pomajbíka, který propálil gólmana. Pak jsme měli ještě jednu šanci. Uher po rohu hlavičkoval z malého vápna, ale netrefil branku. Ve druhé půli jsme hráli ze zabezpečené obrany, nikam se nehnali. Druhý gól jsme dali z půlky hřiště, když se krásně trefil stoper Habánek. Bylo to opravdu nádherně kopnuté. Posledních deset minut už byla exhibice. Hra se uvolnila, hosté to otevřeli, hrál se nejkrásnější fotbal z celého zápasu. Na konci jsme si vypracovali hodně šancí, Pomajbík trefil z úhlu šibenici, jinak jsme přesní nebyli. S výhrou i výsledkem jsme spokojení, akorát nás moc nepotěšily ostatní výsledky. Situace pro nás není příznivá, na devadesát procent jsme jistým sestupujícím, což nás mrzí.“

Pavel Bruštík, trenér Strání B: „Derby nabídlo oboustranně dobrý fotbal. Myslím, že se lidé bavili. Soupeř byl produktivnější, svoje šance proměnil, my ne. V závěru nám trošku došly síly, Březová vyhrála zaslouženě. Jinak to byl klidný a vyrovnaný zápas.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
Branky:  41. a 84. Pomajbík D., 80. Habánik P.

ŽK:  35. Šmíd M. - 16. Zetka M.

ČK: bez ČK

Datum utkání:  29. 5. 2022

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí:
Denis Fridrich (Uherský Brod)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Bohumil Popelka (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. (85. Jurásek D.), Habánik P., Čaňo P. II, Holboj M. - Chovanec D. (85. Uher L.), Šmíd M. (86. Bruštík B.), Pleva T., Trúnek P. - Pomajbík D. (86. Matějíček P.), Janků D. (47. Smítal Jo.)

Strání B: Mimochodek J. - Pavluš M., Miklovič P., Gabriš O., Benešík O. - Frühauf D. (70. Panák J.), Popelka J., Zetka M., Pavlovič F. - Gabriš J. (70. Mimochodek J.), Mikláš J.
30.05.2022 17:20:27
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox