XXII. kolo: Z Nezdenic odjíždíme bez bodů, zlom zápasu nastal po červené kartě

XXII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Nezdenice vs. TJ Sokol Březová  4:0 (0:0)

Jiří Vystrčil, trenér Nezdenic: „I když jsme vyhráli 4:0, nebyl to jednoduchý zápas. Vyzdvihnout musím výkon hostujícího brankáře, který pochytal řadu šancí a střel. Hosté si porážku zavinili vyloučením. Jeden z jejich hráčů zbytečně oplácel a byl vyloučen. V tu chvíli se začal zápas naklánět na naši stranu. Začali jsme více dominovat, dali branky. Kromě nich jsme taky náhodně nastřelili dvě branky a jednou jsme orazítkovali tyčku. Ta už ale byla chtěná. (úsměv) Kdyby soupeř hrál celý zápas v jedenácti, měli bychom to daleko těžší. Byl to zápas o jednom gólu, kterým se to zlomilo. První půle byla vyrovnaná, byl to spíš boj mezi šestnáctkami.“

Josef Janků, sekretář Březová: „Zápas ovlivnilo zbytečné vyloučení našeho hráče. Rozhodčí udělal v zápase jedinou chybu, která bohužel ovlivnila celý zápas. Náš hráč Smítal inkasoval evidentní a tvrdý úder do ledvin, sudí to ale pustil a náš hráč pak soupeři oplácel. Kdyby to rozhodčí zapískal hned, byl by klid. Bohužel nechal po evidentním zákroku na našeho hráče pokračovat ve hře a pak Smítala vyloučil. Oplácení bylo jasné, červená zasloužená, ale vadí nám neodpískaný faul předtím. Nezdenice si pak výhru zasloužily. Náš brankář měl daleko více zákroku než domácí gólman. V prvním poločase jsme si žádnou extra šanci nevypracovali. Nezdenice šly dvakrát sami na bránu. Byly lepší, ale za bezbrankového stavu to pořád bylo hratelné. Druhou půli jsme ale nezvládli. Po hrubých chybách jednoho našeho hráče jsme inkasovali tři branky. Místo toho, aby to odkopl nebo odhlavičkoval, vždycky něco vymýšlel, čehož soupeř využil ke vstřelení branky. Zápas mu hrubě nevyšel.“
Zdroj: Slovacky.denik.cz
Branky:  52. a 64. Coufalík M., 79. Hasoň T., 84. Adámek R.

ŽK:  24. Struhař P., 62. Coufalík M. - 23. a 49. Smítal J., 78. Janků D.

ČK: 49. Smítal Jo. (Březová)

Datum utkání:  21. 5. 2022

Čas výkopu: 16:30

Stadion: Nezdenice

Hlavní rozhodčí:
Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Denis Fridrich (Uherský Brod)

AR2: Patrik Rapant (laik)

Nezdenice: Vaculín M. - Kolínek Marek, Kolínek Martin, Šašinka O., Kociňák P. - Pavlis M., Struhař P., Uličník J., Coufalík M. (78. Adámek R.) - Jančář R., Zýka J. (67. Hasoň T.)

Březová: Bruštík D. - Uher J. (86. Bruštík B.), Habánik P., Čaňo P. II (46. Chovanec D.), Holboj M. - Trúnek P. (71. Jurásek D.), Trecha J., Pleva T., Smítal Jo. - Pomajbík D., Janků D.
23.05.2022 18:31:51
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox