XXII. kolo: TJB se loučila s Okresní soutěží ve velkém stylu

XXII. kolo Okresní soutěže sk. B
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Březová 7:3 (4:1)

Domácí dali hned v úvodu utkání najevo, že se chtějí se soutěží vítězně rozloučit. Již v 6. minutě vedli 2:0 po brankách Majera a Pomajbíka. Poté hosté snížili brankou Lebánka, 2:1. Domácí hned kontrovali po rozehrání brankou Čaňa, 3:1. I když hosté měli překvapivě více ze hry, tak domácí hrozili z rychlých protiútoků. To se podařilo až ve 45. minutě Pomajbíkovi.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hosté nedokázali proměnit několik šancí a domácí je trestali z rychlých protiútoků, hráči Miškář, Janků, Pomajbík, 7:1. V samém závěru utkání se asi domácí již viděli, jak nalévají šampaňské do poháru, který jim před utkáním předal předseda OFS František Miko. Poslední úpravu skóre v 86. a 88. minutě dosáhli Strakou a Husaříkem, 7:3.

Nejlepší hráči: Michal Janků - Marian Straka

Branky:  6., 45., 67. Pomajbík D., 2. Majer J., 23. Čaňo P., 53. Miškář V., 54. Janků M. - 22. Lebánek L., 86. Straka Marian, 88. Husařík M.
ŽK:  82. Pomajbík D. - 52. Ostravský R., 62. Husařík M.

Datum utkání:  18. 5. 2016
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  100

Hlavní rozhodčí: Moravanský Pavel (Uherský Brod)
AR1: Janků Josef (laik)
AR2: Juračka Lukáš (laik)

Březová: Bruštík D. (28. Miškář V.) - Vojtek J., Trecha J., Smítal Josef, Smítal Jaroslav (58. Moravčík D.), Pomajbík D., Majer J., Křeháček M., Janků M., Čaňo P. (77. Matějíček Pavel), Čaňo D.

St. Hrozenkov: Janíček P. - Straka Marian, Ostravský R., Orsák P., Mlčůch Matěj (28. Breznický R.), Lebánek L. (84. Gabrhel P.), Chmelina R., Husařík R., Husařík M., Breznický P., Antál T. (72. Ostravský F.)

VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox