tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XXII. kolo: TJB konečně zabrala, rozhodl Čaňo

TJB konečně zabrala, rozhodl Čaňo

Čtyři zápasy po sobě nepoznala TJ Březová radost z výhry. Po měsíčním půstu se však mužstvo trenéra Majera dočkalo. V dramatickém zápase v Přečkovicích, kde za kratší konec tahali domácí, zvítězili hosté zaslouženě 2:1.

23.5.2011  22:10  BŘEZOVÁ

Zápas se hrál již ve 14h a výkon hráčů ovlivnily dva faktory - tvrdý terén (doslova beton, *pozn. autora) a horké slunce. Avšak fotbal si terén ani teplotu nevybírá a tak byla padesátka diváků nadšená, kdo se s tímhle lépe popere. Hosté chtěli již bodovat a základem k získání bodů, byla překopaná sestava, kdy se na stopera přesunul Kubiš. Do obrany se vrátil po pracovní vytíženosti Podškubka. Do zálohy byl povolán Havlík, který již s fotbalem skončil v uplynulé sezoně. Stoper Uher hrál dnes v útoku.

TJ Březová od prvních minut hrála aktivně a hosty přehrávala. Od prvních minut byla vidět chuť a nasazení do hry. Do první vážnější šance se dostal Uher, ale bránu netrefil. Zanedlouho si pohrál s domácími zadáky Janků, ale na pozorného brankáře domácích nevyzrál. Ve 25.min. se už ale hosté dočkali. Z levé strany centroval právě Janků, a osamocený Plášek nedal brankáři šanci, 0-1. Ve 30.min. se ocitl sám před brankářem D. Čaňo, ale míč „napálil" do brankáře. I proto byl poločasový stav jen 1:0.

Druhý poločas byl o tom, který tým má více sil. Poněvadž první půle vzala oběma týmům hodně energie. Hosté byli opět aktivní, ale byli to právě hosté, kteří dali branku. V 56.min. se trefil z přímého kopu Vaňhara, 1-1. Hosty, ale inkasovaná branka nepoložila, spíše naopak! V 59.min. se dostal míč k P. Čaňovi, který trefil míč ve vzduchu levačkou a poslal hosty do vedení, 1-2. Od této chvíle se hrál fotbal jen na jednu bránu a hosté hráli jen na brejky. Dva z těchto brejků mohli skončit golem, ale hostující brankář Bruštík jim to nedovolil. Hosté přeci jen ještě vstřelili jeden gol, kdy Uher nejprve vystřelil na brankáře, který jeho střelu zlikvidoval, míč se pak dostal k P. Čaňovi, který měl před sebou obránce, vstřelil gol, který ale nebyl uznán. (pravidlo fotbalu - když za brankářem nejsou min. dva jeho spoluhráči, tak je protihráč brán, jako by byl v offsidu, *pozn. autora). Hosté si tedy z Přečkovic odvezli zasloužené tři body.

Pozvánka na příští kolo

V příštím kole hostíme TJ Sokol Starý Hrozenkov. Zápas začíná v neděli 29.5.2011 v 16:30hod.

 

23.05.2011 22:06:15
Pavel Čaňo
7.8.2022 v 17:00:
Komňa vs. TJB
I. kolo Okresní soutěže sk. B
Stadion: Komňa
24.7.2022 v 17:00:
Traplice vs. TJB
5:1 (1:0)

I. kolo poháru OFS UH 2022/23
Stadion: Traplice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 12. 07. 2022; 17:50 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one