XXII. kolo: KOLAPS: Nezdenice nastřílely TJB sedm branek

XXII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Nezdenice 1:7 (1:2)

Lépe začali hosté, kteří už ve 3. minutě Zýkou otevřeli skóre. I druhý gól padl do sítě domácích a střelcem byl Gorčík. Pak se dostali do hry i domácí a ve 20. minutě po samostatném úniku snížil Pomajbík.

Ve druhém poločase byli jednoznačně lepší hosté, což potvrdil druhým gólem Gorčík v 50. minutě. V 70. minutě po samostatném úniku dovršil Gorčík hattrick. V 84. minutě přidal šestou branku Šašinka, který také v 89. minutě završil debakl domácích na 1:7. Hosté si vítězství zcela zasloužili.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík – Tomáš Gorčík
Branky:  20. Pomajbík D. – 19., 50. a 70. Gorčík T., 84. a 89. Šašinka O., 3. Zýka J., 74. Struhař P.

ŽK:  22. Majer J., 86. Smítal Jo. – 67. Bartoš Š.

Datum utkání:  20. 5. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  285

Hlavní rozhodčí: Josef Zámečník (Slavkov)

AR1: Radek Šopík (Uherský Brod)

AR2: Vojtěch Jahoda (Nivnice)

Březová: Bruštík D. – Miškář V., Uher J., Ševčík T. (46. Smítal Ja.), Havlík J. – Smítal Jo., Čaňo P., Trecha J., Borýsek V. - Majer J. (64. Kejkrt D.), Pomajbík D.,

Nezdenice: Juriga M. – Zýka J., Uličník J., Šašinka O., Stuhař P. – Kolínek M., Kociňák T., Hasoň T (68. Lekeš M.) – Gorčík T. (75. Mlčúch J.), Bartoš Š.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox