tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XXI. kolo: V zápase musela vypomoct i bývalá jednička Březovského týmu

V zápase musela vypomoct i bývalá jednička Březovského týmu

Ještě půl hodiny před zápasem, domácí hráči přemýšleli, zda k zápasu vůbec nastoupit. Sešlo se jich totiž jen sedm. Do konce sezony zbývá ještě pět zápasů a trenér již nemá hráče. I proto se musel povolat veterán - legenda Březovského fotbalu, brankář Josef Janků!!

17.4.2011  10:20  BŘEZOVÁ

Hráči TJ Březová nakonec do zápasu nastoupili v plném počtu a ještě měli jednoho hráče na střídání! Úvod zápasu patřil hostům, kteří začali aktivně. Domácí hráli převážně na brejky. První gol padl již v 18.min., kdy se prosadil po chybě domácího obránce Otto, 0-1. Domácí hosty zatlačili a podařilo se jim vyrovnat, kdy po krásné kombinační akci zakončil Josef Ševčík, 1-1. (Josef Ševčík hrál naposledy za TJB za B-tým, *pozn. autora). O tři minuty později mohli jít domácí do vedení, ale právě Ševčík z metru minul bránu. (V německé lize se to podařilo M. Kloseovi z Bayernu, *pozn. autora).  Rozhodující moment nastal v 41.min., kdy vstřelil nakonec rozhodující gol Havlík, 1-2. Ve 44.min. kopali hosté penaltu, kterou proměnil Beneš, 1-3. Do kabin se šlo za stavu 3:1 pro hosty.

Domácí chtěli v druhém poločase vstřelit rychlý gol a poté i vyrovnat, ovšem ihned z rozehrávky dali hosté další gol, 1-4. Ve 48. min. přidali hosté další gol Švejcarem, který nádherně vymetl pavučinu, 1-5. Domácí obraně se dnes vůbec nedařilo a po další chybě přidali hosté gol Hezuckým, 1-6. V 61.min. zvyšoval Michálek již na 1-7. Potupné desítky se domácí naštěstí nedočkali, ikdyž hosté hodně šancí zahodili. Zápas se již v poklidu dohrál a hosté si tak zaslouženě odvezli tři body.

Pozvánka na příští kolo

V příštím, XXII. kole zajíždíme do Přečkovic. Zápas začíná v neděli 22.5.2011 již od 14:00hod. Hlavní rozhodčí byl delegován Josef Zámečník ze Slavkova.

17.05.2011 10:12:56
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one