XXI. kolo: Silný Jarošov jsme porazili 4:1

XXI. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Slavoj Jarošov  4:1 (1:0)

V bojovném utkání plném osobních soubojů se ve 23. minutě ujali vedení domácí, když z rohového kopu, po skrumáži na malém vápně, si dal vlastní gól Roubínek. Hostům z Jarošova dělalo problém vysoké napadání domácích. V několika šancích se ocitl domácí Pomajbík, ale brankář Kotman byl vždy proti.

Ihned po změně stran prošel jako nůž máslem ve 48. minutě březovskou obranou Příplata a střelou k pravé tyči překonal gólmana. V 64. minutě navrátil vedení domácím Pavel Čaňo, když dorážel míč do odkryté brány. Poté se režie hry chopil Jarošov, ale jejich šance končily před šestnáctkou Březové. V 84. minutě si dal Jarošov druhou vlastní branku, když vystřelil Šmíd a od zad Příplaty pronikl míč za záda Kotmana. Ihned v 86. minutě utekl obraně hostů exjarošovský Laga a střelou k levé tyči navýšil vedení Březové na 4:1. Domácí si tak do tabulky připsali cenné tři body.

Nejlepší hráči:  Denis Laga  - Filip Příplata
Branky:  23. Roubínek (vl.), 64. Čaňo P., 84. Příplata F. (vl.), 86. Laga D. - 48. Příplata F.

ŽK:  74. Brhel L., 90. Pomajbík D. - 21. Kolaja L., 27. Omelka Ma., 42. Jurča T., 55. Příplata F.

AR2: František Brázda (laik)

Březová: Brhel L. - Trecha J., Janků D., Ševčík T., Čaňo D. - Uher J. (88. Chovanec D.), Šmíd M., Čaňo P., Smítal Jo. - Pomajbík D., Laga D. (86. Přibyl M.)

Jarošov: Kotman M. - Stojaspal M., Stodůlka Š., Roubínek V (88. Němec M.), Příplata F. - Omelka Martin, Omelka Marek, Kolaja L., Jurča T. - Jančík M., Běťák M.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 20. 05. 2019; 16:05 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox