XXI. kolo: Série výher pokračuje, nezastavily nás ani Hradčovice!

V prvním poločase se hrálo především mezi šestnáctkami, z několika střeleckých pokusů hosté vytěžili pouze tyč. Rozhodující moment zápasu přišel deset minut před koncem první půle, kdy jeden z domácích hráčů viděl za řečnění v rychlém sledu dvě žluté karty a byl vyloučen. Do přestávky ještě domácí udrželi čisté konto, hned v první minutě druhého poločasu ovšem nedokázali z malého vápna odkopnout míč a důrazný Čaňo poslal Březovou do vedení. Po hodině hry přidal z brejku druhý gól Uher, a když pak domácí Jindra s Máčalou neproměnili dvě tutovky, zlomilo se utkání definitivně ve prospěch Březové, která oslabenému soupeři nasázela ještě tři góly.

(Zdroj: slovacky.denik.cz)

Branky:  48. Čaňo D., 54. Uher J., 69. Janků M., 78. Pomajbík D., 84. vlastní

ŽK: ---

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  28.4.2013

Čas výkopu: 16:00

Stadion: Hradčovice

Hlavní rozhodčí:  ---

AR1:  --- (laik)

AR2:  Janků Josef (laik)

Hradčovice: Daněk - Mikulec J., Rosík, Vrága, Nevařil - Hostýnek P., Mikulec D., Mikulec R., Máčala - Hlaváč, Jindra.

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Miškář V., Mudrák P., Trecha J. (35. Kubiš M.) - Uher J., Plášek V., Janků D. (75. Majer J.), Čaňo D. - Pomajbík D., Janků M.

29.05.2013 11:28:29
3.11.2019 ve 13:30:
Jarošov vs. TJB
XIII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Jarošov

Poslední aktualizace: 04. 11. 2019; 18:10 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox