XXI. kolo: Nečekaný zkrat: Z Prakšic odjíždíme bez bodů!

XXI. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Prakšice vs. TJ Sokol Březová  4:1 (3:0)

Papírový favorit z Březové se v prvním poločase nedostal vůbec k ničemu. Po autovém vhazování v 5. minutě se míč dostal k domácímu Jakubovi Dynkovi, který ho zatáhl k pokutového území a povedenou střelou otevřel skóré, 1:0. V 18. minutě Prakšice zahrávaly pokutový kop, ke kterému se opět postavil Jakub Dynka a zvýšil na 2:0. Třetího gólu se diváci dočkali ve 33. minutě opět z kopaček domácích, za které se trefil Lukáš Lysoněk, 3:0.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kdy z přímého kopu zaskočil Prakšice David Pomajbík, 3:1. Domácí nechali Březovou chvíli v naději, ale v 60. minutě střelou pod břevno rozhodl a dokončil zároveň i svůj hattrick Jakub Dynka, 4:1, který tak svému mužstvu vystřelil tři body.

Nejlepší hráči:  Jakub Dynka - David Pomajbík
Branky:  5., 18. (z pen.) a 60. Dynka J. - 47. Pomajbík D.

ŽK:  37. Jurák V., 45. Lysoněk L. - 41. Vojtek J., 44. Smítal Ja., 45. Havlík J.

Datum utkání:  13. 5. 2018

Čas výkopu: 16:30

Diváci:  88

Stadion: Prakšice

Hlavní rozhodčí: Tomáš Polášek (Uherské Hradiště)

AR1: Jakub Pindeš (Nivnice)

AR2: Pavel Němček (laik)

Prakšice: Buráň J. - Vráždil T., Vráblík J. (85. Kadlček J.), Polák V. (87. Gajdůšek M.), Lysoněk L. (72. Minařík T.) - Kočica J., Jurák V., Hořínek J. (62. Řezníček M.), Hlavín R. - Dynka J., Babušík J.

Březová: Bruštík D. - Havlík J. (65. Kejkrt D.), Uher J., Ševčík T. (58. Miškář V.), Čaňo D. - Smítal Ja., Čaňo P., Trecha J., Smítal Jo. - Pomajbík D., Vojtek J.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox