XX. kolo: Z Vlčnova si odvážíme příděl 8 branek

XX. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Vlčnov vs. TJ Sokol Březová  8:1 (5:1)

Zápas se odehrál za deštivého počasí. V 7. min. se ujali vedení hosté, když si na kop naběhl Křeháček. Ve 20. min. Machala po centru vyrovnal na 1:1. Ve 28. min. Mikulec poslal svůj tým do vedení a upravil na 2:1. Ve 30. min. Gregor po chybě obrany zvýšil na 3:1. Ve 41. min. Stojaspal skóroval na 4:1. Ve 44. min. byl faulován Stojaspal a pokutový kop Činčala bezpečně proměnil na 5:1.

Ve druhém poločase v 68. min. pěknou střelou k tyči zvýšil Machala na 6:1. V 74. min. po chybě obrany Gregor zvýšil na 7:1. A v předposlední minutě dal osmý gól Šobáň.

Nejlepší hráči: Václav Činčala - Pavel Čaňo
Branky:  30. a 74. Gregor R., 44. (z pen.) a 68. Činčala V., 20. Machala D., 27. Mikulec M., 41. Stojaspal Mi., 89. Šobáň F. - 7. Křeháček M.

ŽK:  8. Činčala V., 84. Mikulec M. - 37. Šmíd M., 61. Smítal Jo., 64. Janků D.

AR2: Josef Janků (laik)

Vlčnov: Machala L. - Stojaspal Mi., Pešl A. (46. Šobáň F.), Mikulec M., Matějčček M. - Machala D., Kašpařík Pa., Gregor R. (74. Kašpařík Pe.), Flasar J. - Fibichr J., Činčala V.

Březová: Brhel L. - Křeháček M. (44. Ševčík T.), Janků D., Uher J., Trecha J. - Smítal Jo., Šmíd M., Čaňo P., Chovanec D. (66. Přibyl M.) - Pomajbík D., Laga D.
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 18. 06. 2019; 18:20 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox