XX. kolo: V Huštěnovicích diváci branku neviděli

XX. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Huštěnovice vs. TJ Sokol Březová  0:0

Petr Malenovský, předseda Huštěnovic: „Spravedlivá remíza. K vidění nebylo ani moc šancí. Za nás šel dvakrát sám na brankáře útočník Střítecký, v závěru mohl zápas rozhodnut hostující kanonýr Pomajbík, kterého vychytal gólman Mačuda. Ten si pak poradil i s trestným kopem k tyči. Utkání se tak mohlo zlomit na obě strany, oba týmy si ale bod za poctivý výkon zasloužily. Nerozhodný výsledek nám ale moc do karet nehraje.“

Dominik Janků, kapitán Březové: „Remíza je spravedlivá. Byl to hlavně boj mezi šestnáctkami. Bylo to o jedné vyložené šanci na každé straně. Za nás v závěru neuspěl kanonýr Pomajbík, který se na jaře velice trápí. Huštěnovice ale patří mezi důraznější mančafty, takže jsme to měli těžké.“
Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  ---

ŽK:  53. Střítecký M., 60. Straka M. - 41. Holboj M.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  8. 5. 2022

Čas výkopu: 16:30

Stadion: Huštěnovice

Hlavní rozhodčí:
Richard Hodulík (Uherské Hradiště)

AR1: Zdeněk Hruboš (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Huštěnovice: Mačuda J. - Ošívka L., Adamík O., Kedra J., Čechmánek P. - Zlámalík R. (77. Hřib F.), Kanyza P. (46. Straka P.), Bruštík M., Konečný P. - Trňák J. (62. Grebeň L.), Střítecký M.

Březová:
Bruštík D. - Čaňo P. II, Habánik P., Janků D., Holboj M. - Smítal Jo., Trúnek P., Pleva T., Chovanec D. -  Šmíd M. (77. Trecha J.), Pomajbík D.
09.05.2022 18:51:32
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox