XX. kolo: Topolná odjíždí ze Zelniček s prázdnou

XX. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Topolná  3:2 (1:0)

Utkání velmi dobré úrovně, kdy měli hosté v první půli více šancí ke vstřelení branky, ale jedinou branku vstřelili domácí. A to z pokutového kopu ve 23. minutě, který byl nařízen za faul na Pomajbíka. Šťastným exekutorem byl Vojtek.

Po záměně stran se již nehrál tak pěkný fotbal. Ve 49. minutě po chybě obrany hostů navýšil domácí Vojtek na 2:0. V 51. minutě si ale domácí Ševčík vstřelil vlastní branku a zadělal na drama. V 74. minutě si ale Pomajbík pohrál jak s obránci, tak i gólmanem a vsítil třetí branku. O čtyři minuty později snížil hostující Jurčík. Ve zbytku utkání si domácí těsnou výhru pohlídali.

Nejlepší hráči: David Pomajbík - Petr Haša

Branky:  23. a 49. Vojtek J., 74. Pomajbík D. - 51. Ševčík T. (vl.), 78. Jurčík T.

ŽK:  30. Havlík J., 67. Borýsek V., 84. Čaňo D. - 32. Hoferek O., 83. Fotlýn J.

Datum utkání:  6. 5. 2018

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  105

Hlavní rozhodčí: Štěpán Martykán (Vlčnov)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Cyprian Blaho (laik)

Březová: Bruštík D. - Havlík J., Uher J., Ševčík T. (86. Majer J.), Čaňo D. - Smítal Jo., Trecha J., Borýsek V., Kejkrt D. (64. Miškář V.) - Pomajbík D., Vojtek J.

Topolná: Mikel J. - Vašták R. (60. Jurčík T.), Zelinka D., Lapčík A., Haša P. - Hoferek P., Mráz D., Válek A., Foltýn J. - Mikoška J., Hoferek O.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox