XX. kolo: Rozhodnuto: TJB postupuje do OP po více jak 30. -ti letech

XX. kolo Okresní soutěže sk. B
Zápas: Orel UB vs. TJ Sokol Březová  2:2 (1:2)

Obě mužstva začala první poločas velmi aktivně. Hosté si vytvářeli šance, ale žádné neskončily brankou. Domácí hrozili z pár brejků a vyplatilo se. Ve 13. minutě otevřel Havlík skóré pro domácí. Hosté začali tlačit a chtěli otočit zápas. Nakonec udeřili těsně před poločasem. Ve 39. minutě se trefil Pomajbík a o pět minut později přidal druhou branku.

Ve druhé půli měli balón na kopačce spíše domácí. V 56. Minutě nenechal nic náhodě střelec Havlík a upravil na 2:2. Po gólu chtěly oba celky využívat protiútoku. Hosté mohli jeden z nich využít, ale nastřelili pouze břevno. V samotném závěru semkli hosté domácí v jejich vápnu, ale rozhodující branku z toho nevytěžili.

Nejlepší hráči:  Josef Havlík – Josef Vojtek
Branky:  13. a 53 Havlík J. – 39. a 45. Pomajbík D.
 ŽK:  81. Skřivánek V., 82. Šebesta Z. – 56. Janků M.

Datum utkání:  4. 6. 2016
Čas výkopu: 16:30
Diváci:  110
Stadion: Orelský stadion, Uherský Brod

Hlavní rozhodčí: Svoboda Tomáš (Veselí nad Moravou)
AR1: Mandík Martin (laik)
AR2: Janků Josef (laik)

UB: Kubiš D. – Šmíd J., Smolčák R. (60. Šebesta Z.), Skřivnek V. (78. Josefík O.), Mikláš J. – Meindlschmid P., Machala R. (69. Zámečník V.), Havlík J. , Gureň M. - Gášek L., Bujáček P.

Březová: Bruštík D. – Trecha J. – Čaňo D., Ševčík T. (85. Smítal Ja.), Miškář V. – Smítal Jo., Čaňo P., Vojtek J., Uher J. - Pomajbík D., Janků M.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox