XVIII. kolo: Zápas rozhodl v prvních pěti minutách Smítal

XVIII. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Topolná vs. TJ Sokol Březová 1:4 (1:3)

Utkání začalo s nepatrným zpožděním z důvodu nevolnosti jednoho z diváků. Než ale zdravotníci stačili odjet, padly dvě branky, obě do domácí sítě. Už v první minutě nedůraz domácích potrestal Smítal, který se prosadil i v 5. minutě. Bleskový úvod dokonal v 9. minutě kanonýr Pomajbík. Domácí se probudili ve 22. minutě, kdy po faulu gólmana v pokutovém území zahrál zkušeně penaltu Ondřej Hoferek. To ale nemuselo být ze strany Topolné vše, hráči však v neděli střelecké kopačky rozhodně neobuli.

Jak se dávají branky, jim po pěkné individuální akci ukázal Frühauf, který zkušeně upravil na 1:4 ve 49. minutě. V 72. minutě došlo ke strkanici a hostující David Čaňo odešel předčasně po červené kartě do sprch. V 78. minutě zahrál stoper hostů rukou, tentokrát však domácí Ondřej Hoferek nebyl úspěšný, gólman jeho střelu vyrazil.

Nejlepší hráči:  Jaroslav Hoferek – Patrik Frühauf
Zdroj: idobryden.cz
Branky:  22. (z pen.) Hoferek O. – 1. a 5. Smítal Jo., 9. Pomajbík D., 49. Frühauf P.
V 78. minutě nedal penaltu Hoferek O.
ŽK:  35. Hoferek P., 72. Foltýn Jakub  - 21. Bruštík D., 38. Janků M., 57. Ševčík P.
ČK: 72. David Čaňo (Březová)

Datum utkání:  23. 4. 2017
Čas výkopu: 16:00
Stadion: Topolná

Hlavní rozhodčí: Vlčnovský Zbyněk (Popovice)
AR1: Rochovanský Pavel (Popovice)
AR2: Cyprian Blaho (laik)

Topolná: Rosík T. – Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mikoška J. (46. Lapčík A.) – Hoferek P., Hoferek O., Gajdošík P. (76. Jurčík T.), Foltýn Jakub – Foltýn Jan (85. Zelnika M.), Hoferek J.

Březová: Bruštík D. – Miškář V., Uher J., Trecha J. (86. Ševčík T.), Čaňo D. – Frühauf P. - Janků D., Pomajbík D., Smítal Jo., Ševčík P. (88. Šuránek D.) – Janků M. (89. Matějíček P.)
24.04.2017 21:23:06
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox