XVIII. kolo: Z Březolup vezeme důležité tři body

XVIII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březolupy vs. TJ Sokol Březová  0:2 (0:1)

František Kukla, trenér Březolup: „Od začátku to byl oboustranně bojovný zápas. Hosté se ujali vedení z rohu. Domácí postupně vyrovnali hru a snažili se o vyrovnání. Své šance neproměnili, a tak přišel ke konci zápasu k navýšení náskoku na dvě branky a bylo rozhodnuto. Zápasu by z pohledu domácích více slušela remíza.“

Josef Janků, sekretář Březové: „Pro nás jsou to hrozně důležité tři body. Pomohli jsme si k záchraně soutěže. S výsledkem jsme určitě spokojení, ale hra stále není podle našich představ. Domácí jsme pustili asi jenom do dvou vyložených šancí, které naštěstí nedali. Jednou netrefil branku, podruhé zachránil náš gólman. Už po poločase to klidně mohlo být 6:2 pro nás. Na druhé straně totiž jejich brankář vychytal spoustu věcí. Byl nejlepší hráč Březolup. Naopak náš kanonýr Pomajbík se hodně trápil, měl i smůlu. Sám mohl dát minimálně tři góly. Na ty se na jaře neskutečně nadřeme. První gól jsme dali po přetáhnutém rohu, kdy jsme to na zadní tyči vrátili zpět na malé vápno, kde hlavičkoval náš hráč do prázdné brány. Druhý gól byl pěkný. Asi z poloviny hřiště jsme dali oblouček někde na penaltu. Trúnek si míč neuvěřitelně zalepil a pak je uklidil do sítě. Byl to krásný moment.“
Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  25. Uher J., 75. Trúnek P.

ŽK:  65. Brázdil D. - 12. Janků D., 30. Uher J., 60. Trúnek P.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  24. 4. 2022

Čas výkopu: 16:00

Stadion: Březolupy

Hlavní rozhodčí:
Jan Martinák (Uherské Hradiště)

AR1: Jiří Hoferek (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Březolupy: Hromeček R. - Hanáček M., Hubáček J., Hubáček P., Brázdil D. - Semela E., Hoferek T. (78. Čejka M.), Michálek P. (85. Pekař M.), Procházka V. - Blaha J., Chromek J. (78. Hrabec D.)

Březová: Bruštík D. - Čaňo P. II (46. Uher L.), Křeháček M., Janků D. (86. Jurásek D.), Čaňo D. - Trúnek P., Habánik P., Pleva T., Smítal Jo. - Pomajbík D. (88. Ševčík T.), Uher J.
02.05.2022 18:08:36
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox