tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XVIII. kolo: V zápase s posledním jsme hráli prim, přesto to nestačilo

V zápase s posledním jsme hráli prim, přesto to nestačilo

V zápase s posledním mužstvem tabulky - Rudicemi hráli prim fotbalisté Březové. Vytvořili si několik vyložených šancí, které bohužel neproměnili. Domácí měli jedinou šanci ve 30.min., kdy Rubík dorážel do prázdné branky. Tenhle gol nakonec domácím stačil k nečekané výhře.

26.4.2011  11:30  BŘEZOVÁ

Do utkání vstoupili aktivněji domácí. Hosté převzali iniciativu od 10. min. a domácím míč vůbec nepůjčili. Ovšem hosté se předháněli v zahazování šancí. Ve 30.min. kopali domácí z pravé strany přímý kop, míč propadl mezi hostujícími obránci až na osamoceného Rubíka, který doklepl míč do brány, 1-0. Poté hosté začali s dobývání domácí branky, jenže Majer, Čaňo, Plášek ani Janků nedali. V poločase tak domácí vedli 1:0.

Celý druhý poločas se hrálo jen na jednu branku a to domácí. Hosté domácí tým na svoji půlku skoro nepustili. Přesto mohli domácí z brejku navýšit stav, ale hosté vždy jejich útok odvrátili. Naopak hosté, kteří mohli vstřelit min. pět branek neuspěli a tak překvapivě podlehli Rudicím 1-0.

Pozvánka na příští kolo

V příštím kole hostíme TJ Sokol Suchá Loz. Zápas se hraje v neděli 1.5.2011 od 16:30. Hlavní rozhodčí byl delegován Libosvár Lukáš z Boršic u Blatnice.

26.04.2011 11:25:34
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one