XVIII. kolo: Nezdar z minulého kola odčiněn, z Horního Němčí vezeme tři body

XVIII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Horní Němčí vs. TJ Sokol Březová  3:4 (1:2)

Začátek utkání vyšel lépe hostům. Ti si vytvořili tlak, který dokázali využít a z první větší akce dali gól Pomajbíkem střelou z levého rohu malého vápna. Po obdržené brance domácí zvýšili úsilí, což se jim vyplatilo. Ve 27. minutě vyrovnal Zámečník, když pěknou střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci. Ve 38. minutě šli hosté znovu do vedení zásluhou Pomajbíka, který překonal bezmocného domácího brankáře. V samém závěru mohli hosté skóre navýšit, Pomajbík ale trefil pouze tyčku, proto se šlo do kabin za stavu 1:2.

V 66. minutě skóroval domácí Tureček. Ihned po rozehrávce domácí nezachytili protútok hostů a opět Pomajbík doklepával do prázdné branky. Na 2:4 v 85. minutě zvyšoval Laga, který po samostatném úniku z půlky hřiště krásným lobem překonal domácího brankáře. V 90. minutě domácí snížili na 3:4 Jančou, který z 30 metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě, i s brankářem a stanovil tak konečný stav zápasu.
Nejlepší hráči:  Marek Tureček - David Pomajbík

Branky:  27. Zámečník Ji., 66. Tureček M., 90. Janča V. - 17., 38. a 67. Pomajbík D., 85. Laga D.

AR2: Josef Janků (laik)

Horní Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji. (62. Fábry J.), Tureček M., Svadbík J. - Minařík M., Malík T., Jančařík F., Janča M. - Chmelina J. (76. Bobčík D.), Bahula L.

Březová: Burda M. - Trecha J., Janků D., Ševčík T., Čaňo D. (86. Chovanec D.) - Uher J. (89. Uher L.), Čaňo P., Šmíd M., Smítal Jo. - Pomajbík D., Laga D. (88. Přibyl M.)
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox