XVIII. kolo: Dokonalá taktika trenéra Kaliny sklidila ovoce, Kněžpole odjely s prázdnou

XVIII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Kněžpole  3:0 (2:0)

Od začátku se hrál rychlý a pohledný fotbal. Do šancí se dostávali více domácí hráči, ale své příležitosti neproměnili. V 18. minutě rozehrál rychle aut Borýsek na Pomajbíka, který z pravé strany prostřelil hostujícího gólmana. Poté měli míč na kopačkách hostující hráči, ale k žádné výrazné šanci se nepropracovali. Ve 38. minutě zahrával Kejkrt z pravé strany centr, ale k překvapení všech míč prošel klubkem hráčů a skončil u levé tyč, 2:0.

Druhý poločas byl zcela pod taktovkou Kněžpole, ale za celý poločas se hráči nedostali ke kloudnému zakončení. Březová si výraznější šanci vypracovala v 79. minutě, kdy Pomajbík po skrumáži dopravil míč do sítě, ale hlavní rozhodčí branku uznal až po konzultaci s pomezním rozhodčím.

Nejlepší hráči: Pavel Čaňo – Petr Hruboš
Zdroj: idobryden.cz

Branky:  18. a 79. Pomajbík D., 38. Kejkrt D.

ŽK:  13. Pomajbík D. (Březová)

ČK: bez ČK

Datum utkání:  22. 4. 2018

Čas výkopu: 15:00

Hlavní rozhodčí: Roman Bednář (Veselí nad Moravou)

AR1: Jan Šupák (Strání)

AR2: Josef Janků (laik)

Březová: Bruštík D. - Trecha J., Uher J., Ševčík T. (85. Majer J.), Čaňo D. - Smítal Jo., Čaňo P., Borýsek V. (80. Smítal Ja.), Kejkrt D. - Pomajbík D., Vojtek J. (68. Matějíček P.)

Kněžpole: Vyorálek J. - Brázdil O., Blaha K., Dujka J., Hruboš P. - Kašný P., Flíbor T. (58. Zubalík J.), Flíbor D., Večeřa M. - Grebeníček P., Remeš V.
24.04.2018 21:21:10
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox