XVII. kolo: Z O. N. Vsi vezeme porážku 4:0

XVII. kolo Okresního přeboru

Zápas: FK Ostrožská Nová Ves vs. TJ Sokol Březová  4:0 (3:0)

Začátek utkání byl vyrovnaný. První šanci měli hosté ve 12. minutě, kdy Smítal šel sám na branku, ale domácího brankáře nepřekonal. Domácí začali hrát lepší fotbal až v poslední čtvrthodině, kdy ve 32. minutě Píštěk vystřelil na branku hostí, brankář míč neudržel a domácí vedli 1:0. Ve 35. minutě Zálešák potáhl míč po levé straně, přesně přihrál Juráskovi a domácí se ujali vedení 2:0. O dvě minuty později si naběhl Lorenc na odražený míč a dorazil ho do branky hostí, 3:0.

Ve druhém poločase hosté hru vyrovnali, měli několik šancí ke vstřelení branky, ale neprosadili se. V 76. minutě kopal přímý kop Kreisl z pravého rohu pokutového území a trefil protější tyč hostující branky, od které se míč odrazil do branky. Hosté si nezasloužili tak vysokou prohru.

Nejlepší hráči:  Radek Zálešák - Josef Uher

Branky:  32. Píštěk M., 35. Jurásek J., 37. Lorenc T., 76. Kreisl M.

ŽK:  75. Čano D., 89. Smítal Ja. (oba Březová)

Datum utkání:  14. 4. 2018

Čas výkopu: 16:00

Diváci:  86

Stadion: Ostrožská Nová Ves

Hlavní rozhodčí: Štěpán Martykán (Vlčnov)

AR1: David Večeřa (Kunovice)

AR2: Radek Zálešák (laik)

O.N.Ves: Boček A. – Zálešák A. (81. Kreisl D.), Zálešák M. (89. Pančík V.), Píštěk M., Peprníček T. – Máčala M., Lorenc T., Kreisl M. – Jurásek J., Jurásek D., Hůsek J.

Březová: Bruštík D. – Smítal Ja., Uher J., Křeháček M., Čaňo D. – Kejkrt D. (81. Matějíček P.), Trecha J., Čaňo P., Smítal Jo. – Pomajbík D., Vojtek J.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox