tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XVII. kolo: Vítězné domácí loučení: Deklasování Korytné 9:1 a předávání poháru pro vítěze ZT sk. B

Poslední domácí zápas před svými fanoušky odehráli fotbalisté TJ Sokol Březová. Před slušnou návštěvou a za krásného počasí hostili předposlední Korytnou a po celý průběh utkání bylo jasné, kdo je pánem na hřišti. Domácí svého soupeře rozdrtili jasně 9:1.

O poločasu předal domácímu týmu pohár pro vítěze Základní třídy sk. B František Miko, předseda OFS UH. Předseda vyzdvihl sezonní výkon našeho týmu, zmínil se o obrovském pokroku směrem dopředu v Březovském fotbalu, ve smyslu výsledků, ale především v zázemí, který náš klub má. Podotkl, že na okrese má málokterý tým, tak moderní zázemí. Nakonec předal kapitánovi týmu Honzovi Trechovi pohár a popřál nám hodně úspěchu v Okresní soutěži.

BŘEZOVÁ, 16.6.2013 16:30HOD.

Od úvodního hvizdu hráli domácí aktivně a hned v úvodní minutě mohl otevřít skoré Majer, ale Málek ho vychytal. Na střelu M. Janků v 11.min. byl ale krátký a ikdyž velmi razantně reklamoval offside, tak gol byl uznán, 1-0. Ve 21.min. zvyšoval D. Janků, jehož rána skončila v šibenici Málkovi branky, 2-0. V rozmezí 29. - 38.min. dal dvě branky Majer. Hosté snížili ve 42.min. Matuchou, který z přímého kopu nedal Bruštíkovi šanci.

Druhý poločas se odehrál takřka z povinnosti a domucí se více než na hru soustředili na pozápasové oslavy. Ovšem to na jejich výkon nemělo vliv a přidali další branky. Hattrick dovršil ve druhém poločase M. Janků a kdyby domácí nezahodili své další šance, mohl být výsledek i dvouciferný. Hosté v druhém poločase takřka nic nepředvedli, a místo hře se věnovali výrokům hlavního sudího Zámečníka.

Po skončení utkání si domácí tým navlékl postupové trička, a oslavy mohly začít. Pohár, šampaňské, focení a v první řadě poděkování fanouškům za jejich přízeň v letošním ročníku.

Branky: 11., 63. a 71. Janků M., 29. a 38. Majer J., 54. a 87. Pomajbík D., 21. Janků D., 78. Uher J. - 42. Matucha

ŽK: ---

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  16.6.2013

Čas výkopu: 16:30

Diváci:  150

Stadion: Na Zelničkách

Hlavní rozhodčí:  Zámečník Josef (Slavkov)

AR1:  Janků Josef (laik)

AR2:  --- (laik)

  Sestavy:

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Trecha J., Uher J., Miškář V. - Plášek V. (46. Mudrák P.), Janků D. (75. Kubiš M.), Pomajbík D., Čaňo D. (46. Čaňo P.) - Majer J., Janků M.

Korytná: ---

Autor: pal


18.06.2013 13:29:29
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox





Name
Email
Comment
Or visit this link or this one