XVII. kolo: ŠOK: TJB podlehla v souboji o záchranu Nedakonicím vysoko 0:6

XVII. kolo Okresního přeboru, sezóna 2021/22:

Zápas:  TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Nedakonice  0:6 (0:3)

Josef Janků, sekretář Březové: „Výsledek odpovídá dění na hřišti, soupeři jsme vysokou výhrou nabídli sami. Bohužel jsme si dali dva čistokrevné vlastní góly a dvě polovlastní branky. Třeba když náš stoper dal brankáři malou domů a hostující hráč jej oběhl a uklidil balon do sítě. Ještě jeden gól byl takový. Dvě branky daly Nedakonice z rychlých protiútoků. My jsme si za celý zápas vypracovali jedinou vyloženou šanci, ale hostující branku jsme netrefili. Jinak jsme nic nevymysleli. Zápas ovlivnil už samotný los, který jsme prohráli a první poločas odehráli proti hodně silnému větru. Nedakonice toho využily a do přestávky nám vstřelily tři branky. My jsme chtěli po změně stran výsledek zvrátit, ale hned v první minutě druhé půle jsme udělali čtyři metry za šestnáctkou faul a Čaňo si dal po stříleném centru vlastní gól. V tu chvíli bylo definitivně po zápase. Zápas jsme psychicky nezvládli. Nevím, co se s týmem děje, ze čtyř jarních utkání jsme třikrát vyšli střelecky naprázdno.“

Michal Lukůvka, trenér Nedakonic: „Výsledek hovoří za vše, odpovídá dění na hřišti. Prvních patnáct minut bylo vyrovnaných. My jsme měli jednu tutovku, když Sedlařík šel z půlky sám na bránu, ale nájezd neproměnil. Od dvacáté minuty jsme soupeře přimáčkli a za výrazné podpory silného větru se nám podařilo dát tři góly. O poločase jsem kluky nabádal k obezřetnosti. Bál jsem se, aby to nedopadlo jako doma s Bílovicemi, ať nepromrháme náskok. Vyšel nám ale nástup do druhé půle, ve 48. minutě to bylo 5:0 a zbytek utkání se rozhodnutého stavu dohrával spíše z povinnosti. Domácí sice hráli ve druhé půli po větru, ale jenom nakopávali balony dopředu, moc šancí neměli. My jsme naopak ještě přidali šestý gól. Výsledek je krásný. Přitom ze zápasu jsem měli veliké obavy, protože v Březové se každému hraje těžce, tam se nevyhrává. Soupeře jsme přehráli fotbalovostí.“
Zdroj: slovacky.denik.cz
Branky:  23. a 48. Hyrák J., 30. Uher J. (vlastní), 40. Sedlařík R., 46. Čaňo P. II (vlastní), 83. Dvouletý O.

ŽK:  42. Machálek J., 56. Chovanec D., 72. Smítal Jo., 81. Čaňo P. I, 89. Pleva T. - 39. Hyrák J.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  17. 4. 2022

Čas výkopu: 15:00

Stadion: Jarošov

Hlavní rozhodčí:
Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Josef Janků (laik)

AR2: Petr Horák (laik)

Březová: Bruštík D. - Uher J. (82. Matějíček P.), Habánik P., Janků D., Machálek J. (46. Chovanec D.) - Trúnek P. (50. Čaňo P. I), Pleva T., Smítal J., Bruštík B. (46. Uher L.) - Pomajbík D., Čaňo P. II

Nedakonice: Hasník V. - Král T., Mojžíš J., Šoustek P., Hyrák J. - Král T. (74. Balíček R.), Sedlařík R. (75. Reinberk J.), Kopčil D., Burda T. - Madzia O., Dvouletý O.
19.04.2022 14:26:28
21.5.2022 v 16:30:
Nezdenice vs. TJB
XXII. kolo Okresního přeboru
Stadion: Nezdenice
15.5.2022 v 15:00:
TJB vs. Prakšice
XXI. kolo Okresního přeboru
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

Poslední aktualizace: 16. 05. 2022; 19:45 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox