XVII. kolo: První porážka v domácím prostředí

XVII. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FK Ostrožská Lhota  1:4 (1:3)

První půle zápasu byla ve znamení vyrovnané hry. Hosté se spoléhali na rychlé protiútoky vedené Pešíkem E. V 8. min. utekl svým protihráčům Pešík, který byl v "šestnástce" faulován a z penalty upravil na 0:1. Ve 22. min. se domácí obraně podařila školácká chyba a bylo to 0:2, skóroval hráč Martyčák. Domácí zabrali a vyústěním převahy byl přímý kop z 25 m, který proměnil Laga na brankový úspěch, 1:2. Ve 36. min. se domácí opět nedohodli v brankovém území a po velké chybě do prázdné branky střílel nikým neatakovaný Martyčák na 1:3.

Druhá půle byla ve znamení nakopávání dlouhých míčů. V 73. min. měl velkou šanci Pomajbík, když z blízkosti pálil do gólmana, ale ten jej vychytal. Poslední slovo měl v 56. min. Horák, který po kopu z roho střelil branku a upravil na konečných 1:4.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík - Jiří Martyčák
Branky:  31. Laga D. - 8. Pešík E. (z pen.), 22. a 36. Martyčák J., 56. Horák K.

AR2: Bohumil Fantura (laik)

Březová: Burda M. -  Janků D., Křeháček M. (61. Trecha J.), Vojtek J., Čaňo D. (82. Chovanec D.) -
Uher J. (86. Přibyl M.), Šmíd M., Čaňo P., Smítal Jo. - Pomajbík D., Laga D. (67. Smítal Ja.)

Ostr. Lhota: Gál M.- Žajdlík M., Štergenich P., Pešík E. (89. Švachula P.), Pešík D. - Maryčák J., Lučný O. (82. Dřínka M.), Kadaš T., Horák K. - Brhel A., Anisch N. (64. Pavlas F.)
A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 15. 10. 2019; 18:55 | Copyright © | 2007-2019 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox