XVII. kolo: Pohodlné vítězství odstartoval Uher

XVII. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Sokol Slavkov  4:0 (2:0)

Aktivitu hned o začátku utkání přebrali domácí, dařilo se jim držet míč na svých kopačkách a diktovat tempo hry. V 7. minutě se domácí dostali do první velké šance, která skončila sraženým míčem na roh, a z následného rohu se prosadil hlavou Uher. Ve 26. minutě utekl hostující obraně domácí Ševčík a pohotově zvýšil na 2:0. Domácí šli do poločasové přestávky s dvoubrankovým vedením.

Po změně stran se obraz hry nezměnil a aktivnější byli stále domácí a svoji snahu korunovali v 71. minutě, kdy zvýšil Pomajbík na 3:0. V 79. minutě uzavřel gólový účet domácích přízemní střelou Smítal.

Nejlepší hráči:  Josef Uher – Aleš Sedlář
Branky:  8. Uher J., 26. Ševčík J., 71. Pomajbík D., 79. Smítal Jo.
ŽK:  89. Pomajbík D. – 63. Švardala L., 79. Stojaspal R.

Datum utkání:  16. 4. 2017
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  120

Hlavní rozhodčí: Vitásek Roman (Uherské Hradiště)
AR1: Moravanský Pavel (Kunovice)
AR2: Janků Josef (laik)

Březová: Bruštík D. – Miškář V. (75. Čaňo T.), Uher J., Trecha J. (80. Šuránek D.), Čaňo D. (84. Matějíček M.) – Frühauf P. – Ševčík P. (88. Ševčík T.), Smítal Jo., Pomajbík D., Janků D. – Janků M. (82. Čaňo L.)

Slavkov: Pochylý P. – Švardala L. (76. Šustek R.), Šimek P., Stojaspal R., Sedlář A. – Plšek J., Peter O. (72. Zámečník L.), Miroš J., Mikláš J. – Mančík M. (59. Halík M.), Habarta J.
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox