XVII. kolo: Jarní neporazitelnost pokračuje, Záhorovice odjely s prázdnou

XVII. kolo Okresní soutěže sk. B
Zápas: TJ Sokol Březová vs. ZD Rozvoj Záhorovice  3:1 (2:0)

Na začátku utkání mělo domácí mužstvo více ze hry. Již v 8. minutě po samostatném úniku domácí vedli 1:0 zásluhou Vojtka. Domácí se prosadili ve 38. minutě po akci, kterou Pomajbík dorážel do prázdné branky a uzavřel poločasové skóre 2:0.

Ve druhém poločase začali lépe hosté, kterým se podařilo snížit v 50. minutě kdy se krásnou střelou ze třiceti metrů prosadil Jančář. Hosté měli možnosti k vyrovnání, které nevyužili a naopak se v 58. minutě prosadil po rohovém kopu domácí Vojtek. Do konce utkání se hrál bojovný fotbal, ale výsledek 3:1 zůstal nezměněn.

Nejlepší hráči: Josef Vojtek – Josef Jančář
Branky:  8. a 58. Vojtek J., 36. Pomajbík D. – 50. Jančář J.
ŽK:  37. Dvořák J., 85. Jančář J. (oba Záhorovice)

Datum utkání:  15. 5. 2016
Čas výkopu: 16:30
Diváci:  100

Hlavní rozhodčí: Zámečník Josef (Slavkov)
AR1: Janků Josef (laik)
AR2: Jurásek Václav (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. – Uher J., Trecha J., Miškář V. – Hanák T. (65. Majer J.), Čaňo P., Vojtek J., Smítal Jo. (82. Smítal Ja.) – Pomajbík D., Janků M.

Záhorovice: Stuhelka V. – Šabršula V., Polanský I., Michalčík R., Kročil T. I – Kročil T., Krč P., Jál J., Hamšík Z. – Dvořák P., Jančář J.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox