tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XVII. kolo: Bruštík čaroval, Komňu jsme porazili 2-1

Bruštík čaroval, Komňu jsme porazili 2-1

Šlágr XVII. kola ZT sk. B se odehrál na stadionu Na Zelničkách. Obstarali jej dvě mužstva z popředí tabulky - domácí TJ Březová a hostující TJ Komňa. V podzimním vzájemném zápase zvítězila Březová, kdy otočila stav z 0-2 na 5-2. Dnes tomu nebylo jinak - hosté se ujali vedení 0-1, ale Březová opět dokázala skoré otočit a zaslouženě vyhrála 2-1.

18.4.2011  21:45  BŘEZOVÁ

Úvod zápasu patřil domácím, kteří na svého soupeře vletěli. Do první slibné šance se dostal D. Janků, ale těsně minul. Poté ho napodobil i Plášek, který bránu přestřelil. Ve 32.min. hosté nakopli míč, který propadl domácímu zadáku mezi nohy a dobíhající Varaďa nedal Bruštíkovi šanci, 0-1. Hosty vstřelený gol nakopl a domácí zatlačili, avšak další gol nepřidali. Naopak na druhé straně, ve 44.min. vhazovali domácí autové vhazovaní, míč propadl mezi hráči až k P. Čaňovi, který prostřelil vše co mu stálo v cestě, 1-1. Do kabin se šlo za stavu 1-1.

Druhý poločas patřil opět domácím, kteří svého soupeře zatlačili na jejich půlce. V 53. min. vnikl do šestnáctky D. Janků, který přesnou střelou k tyčce strhl vedení na domácí stranu, 2-1. Hosté poté začali hrát na brejky a domácí obraně dělali velké problémy. Od 70.min. se hrálo už jen na jednu stranu, hosté domácí zatlačili a měli velké množství vyložených šancí. Ovšem muž zápas, domácí Bruštík v bráně čaroval a vyčaroval tak domácím vydřené, ale zasloužené tři body.

Pozvánka na příští kolo

V příštím, XVIII. kole zajíždíme do Rudic. TJ Sokol Rudice se nacházejí na poslední příčce tabulky ZT sk. B. V podzimním zápase si Rudice odvezli 10-ti brankový příděl. Bude se zápas opakovat, nebo nás domácí - Rudice překvapí? Zápas se hraje na Velikonoční neděli, tj. 24.4.2011 v 16:00hod. Hlavní rozhodčí byl delegován Dostálek.

26.04.2011 11:30:18
Pavel Čaňo
12. 4. 2021 20:15
ČUS: Ve zkratce bylo mediálně prezentováno uvolnění na šest dvojic sportujících na otevřeném sportovišti s rozestupy, a dvě sportující osoby na vnitřních sportovištích.
Jakmile bude zveřejněn oficiální text s podmínkami v úplném znění, urychleně připravíme a zveřejníme na webu ČUS výkladové stanovisko.
11.10.2020 v 15:00:
Kněžpole vs. TJB
1:0 (1:0)
IX. kolo Okresního přeboru
Stadion: Kněžpole

Poslední aktualizace: 12. 4. 2021; 20:15 | Copyright © | 2007-2021 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one