XVI. kolo: Zápas o první místo: Domácímu celku nepomohl ani urážlivý transparent a dostali rukavici!

XVI. kolo Okresní soutěže sk. B
Zápas: TJ Horní Němčí vs. TJ Sokol Březová  1:5 (0:4)

Aktivní hosté se prosadili již ve 3. minutě, kdy z velkého úhlu překvapil domácího brankáře přízemní střelou Janků, 0:1. V 15. minutě tečoval Pomajbíkovu střelu jeden z domácích obránců a bylo to 0:2. Ve 36. minutě se postavil k přímému kopu Janků a přes zeď zatočil míč do šibenice, 0:3. V poslední minutě prvního poločasu po nedorozumění obrany zakončoval do prázdné branky Pomajbík.

Druhý poločas byli domácí aktivnější a vyústěním byla branka Nuzíka po samostatné akci. V 60. minutě domácí kopali pokutový kop, avšak Tureček jej neproměnil. V 69. minutě zakončil brankový účet po centru z pravé strany hlavou Vojtek. Hosté zaslouženě zvítězili.

Nejlepší hráči:  Marek Tureček – Michal Janků
Branky:  46. Nuzík P. - 3. a 36. Janků M., 15. a 45. Pomajbík D., 69. Vojtek J.
*v 60. min. neproměnil pokutový kop Tureček M. (Horní Němčí)
 ŽK:  43. Poamjbík D., 78. Čaňo P. (oba Březová)

Datum utkání:  8. 5. 2016
Čas výkopu: 16:30
Diváci:  130
Stadion: Horní Němčí

Hlavní rozhodčí: Králíček Pavel (Vlčnov)
AR1: Pindeš Jakub (Uherský Brod)
AR2: Moravanský Pavel (Kunovice)

Horní Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M. (65. Tureček P.) - Nuzík P., Malík T., Jančařík F., Chmelina J. - Cmol M. (46. Bobčík D.), Bahula L.

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Uher J. (84. Miškář V.), Ševčík T. (74. Majer J.), Čaňo D. - Čaňo P. , Trecha J., Vojtek J., Smítal Jo. - Pomajbík D., Janků M. (90. Matějíček M.)
VII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 30. 9. 2020; 19:20 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox