XVI. kolo: Zápas kola pro Šumice

XVI. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Šumice vs. TJ Sokol Březová  3:0 (0:0)

Utkání začalo lépe pro hosty, kteří si vypracovali první šanci, kdy po závaru propadl míč, ale Michal Janků nabízenou šanci nezužitkoval. Domácí se začali dostávat více do hry, ale v prvním poločase své šance zahazovali. Neuspěl Ondřej, Pilka, ani Pančocha.

Na začátku druhého poločasu nešikovně zahrál rukou Ševčík a s nabízenou penaltou si poradil kapitán Žampach. Domácí ve druhém poločase tlačili hosty a v 54. minutě se prosadil Floreš po skvělé přihrávce od Pančochy. Hosté si vytvářeli příležitosti, ale skvěle chytajícího Jiříka nedokázali překonat. V 75. minutě si Pančocha vzal na starost přímý kop, který ze třiceti metrů poslal do šibenice, a upravil stav na 3:0. Hosté chtěli alespoň snížit, avšak šanci si již nevytvořili.

Nejlepší hráči:  Josef Pančocha – Josef Smítal
Branky:  47. Žampach J. (z pen.), 54. Floreš L., 75. Pančocha J.
ŽK:  47. Kunovský R. – 29. Frühauf P., 36. Trecha J., 46. Ševčík P.

Datum utkání:  9. 4. 2017
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  205
Stadion: Šumice

Hlavní rozhodčí: Martin Zelený (Uherské Hradiště)
AR1: Martin Tokoš (Strání)
AR2: Roman Horčica (laik)

Šumice: Jiřík M. – Žampach J. (80. Hřib J.), Pilka A., Pilka I., Pančocha J. – Ondřej V., Ondřej T. (85. Juřeník M.), Mach M. (70. Jahoda D.), Kunovský R. – Kelíšek M. (88. Valášek P.), Floreš L. (82. Marek V.)

Březová: Bruštík D. – Miškář V., Uher J., Šuránek D., Trecha J. (73. Čaňo P.) – Frühauf P. (85. Čaňo T.) – Ševčík P. (70. Matějíček M.), Pomajbík D., Smítal Jo., Janků D. (46. Čaňo D.) – Janků M.
V. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 14. 9. 2020; 19:50 | Copyright © | 2007-2020 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox