tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

XVI. kolo: Z Uherského Brodu vezeme všechny tři body

Z Uherského Brodu vezeme všechny tři body

Ve druhém jarním vystoupení zajížděli naši fotbalisté na horkou půdu do Uh. Brodu, kde hraje své domácí zápasy místní Orel. Domácí i přes svou věkovou zkušenost na hostující celek nestačil, který jej nakonec hladce přehrál k poměru 4-1.

11.4.2011  22:50  BŘEZOVÁ

Úvod zápasu patřil hostům, kteří drželi míč na svých novou a domácím ho půjčili jen sporadicky. Na úvodní branku hosté dlouho nečekali a hosty poslal do vedení již v 8.min. Vl. Plášek, kdy střelou z dálky nachytal na hruškách domácího brankáře, 0-1. Ve 12. min. vystihl chybnou rozehrávku hostující Majer a tváří tvář brankáři domácích nezaváhal, 0-2. Domácí byly po těchto dvou brankách jakoby opařeni a změnili rozestavení. Ani tohle jim však nestačilo a hosté hráli pohledný fotbal. Skvěle kombinovali, udávali tempo hry a dostávaly se do slibných šancí. Ve 20. min. posla definitivně domácí do kolen hostující P. Čaňo, kterému nádherně přihrál Plášek. Domácí zadáci si nerozuměli a pro hostujícího útočníka již nebyl problém vsítit branku, 0-3. Hosté ještě mohli přidat i další branky, ale bohužel se tak nestalo. Do kabin se šlo za stavu 3-0 pro hosty.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a hostujícím obráncům dělal míč problém. Naštěstí domácí neměli svůj den, neboť nedali branku ani z pěti metrů! Navíc přišel v 58. min. trest, kdy jeden z domácích fauloval ve vápně Pláška. Z nařízené penalty se nemýlil hostující brankář Bruštík, který poslal míč na opačnou stranu, než šel jeho kolega, 0-4. Již to vypadalo, že hosté ještě přidají nějaké branky a ze zápasu se stane exhibice. V 72. min. hostující obrana zaváhala a dovolila domácím snížit stav utkání. Branku vstřelil Šenkeřík, 1-4.  Po zbytek utkání se však nic zajímavého nestalo a tak si hosté odvezli zaslouženou výhru.

Pozvánka na příští kolo

V příštím kole hostíme Komňu, kdy sehrajeme XVII. kolo ZT sk. B. Zápas začíná v neděli 17.4.2011 v 16:00hod. Hlavní rozhodčí utkání je Klvaňa Dušan z Uherského Hradiště.

12.04.2011 14:51:32
Pavel Čaňo
19.6.2022 v 15:00:
Záhorovice vs. TJB
5:4 (3:2)
XXVI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Záhorovice
A-tým - PÁ v 17:30
Žáci - PO, ST v 16:00
Přípravka - ÚT, ČT v 16:00

 

Poslední aktualizace: 21. 06. 2022; 18:15 | Copyright © | 2007-2022 TJ Sokol Březová z.s. | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one